Skocz do zawartości

Jakie auto do 10k?


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie co tak mało 90, 100, 140, 196 KM, dla ten ten samochód ma być :?: Przynajmniej 300-400KM, a i żeby spalał tak 4-5L gazu na 1000km :lol:

 

Może teraz zaproponuje jeszcze ktoś jakieś BMW :?:

 

btw. Passat to dość dobre auto, wieksze od golfa a to już poważny plus, ale nie spodziewałbym się niskiego spalania.

 

Na blachy ogółem wcale nie musisz zwracać uwagi o ile nie drażnią twojego zmysłu estetycznego ...

 

Ja dorzucę do całości jak macie alergie na Pande kolejny "gniot" czyli Yaris ale oscyluje w górnej granicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego http://vwszrot.pl/ ? Ja bym się jeszcze zastanowił...

A broń boże. Passaty tylko do b5fl tylko tak gdzieś do 2003r.

 

Panowie co tak mało 90, 100, 140, 196 KM, dla ten ten samochód ma być :?: Przynajmniej 300-400KM, a i żeby spalał tak 4-5L gazu na 1000km :lol:

 

Może teraz zaproponuje jeszcze ktoś jakieś BMW :?:

 

btw. Passat to dość dobre auto, wieksze od golfa a to już poważny plus, ale nie spodziewałbym się niskiego spalania.

Nie sztuką jest kupić mikroskopijny samochodzik z silnikiem od zegarka tylko dlatego, że mało pali. Trzeba szukać kompromisu. Moim docelowym samochodem jest passat B5fl 1.9 TDI 130km + skrzynia 6 biegowa. Spalanie niskie a idzie jak przeciąg.

 

a jak chcesz samochód nastawiony tylko na oszczędzanie paliwa to kup peugota 206 1.4 hdi albo corse 1.5D. Jechać jedzie ale nic poza tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAZDA 626 -auto :"gniotsa nie lamiotsa", mialem ich 4- dojezdzalem do ca.200 tys i do sprzedazy ...- teraz napewno dalej jeszcze buschuja po Afryce....lub w pobliskich Miastach, bo nieraz mi mowiono ze Auto "idzie" do Afryki(w swiat) a potem spotykalem je w "pobliskich" miescinach......- doslownie !

 

Yaris- "Wanka wstanka"- po dwoch totalschaden -jak nowka -corka nawet nie chce myslec o innym aucie...jedyny problem w aucie Beaty - znowu nie swieci jedna zarowka w oswietleniu tablicy rejestracyjnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak na te fiaty najeżdżacie. Może nie są jakoś finezyjne, ale za to bardzo tanie we wszelkich naprawach. Moja żona jak miała seicento, to kompletna wymiana hamulców na 4 koła nowych FABRYCZNYCH częściach kosztowała mniej, niż 2 tarcze do mojego auta. Kumpela z pracy miała palio i poza naturalnymi dla fiata wymianami rozrusznika i alternatora, żadnej nie było w tym aucie obsługi. Zderzak do sejcento nowy to był wydatek 180zł, chłodnica 150- znajdźcie auto tańsze w częściach.

Tak szczerze, to jako auto dla studenta polecałbym jakiegoś roadstera, czyli MX-5 NA lub NB, ew. toyota MR2 czy coś w podobie. Autko bardzo dobrze się prowadzi, praktycznie bezawaryjne, łatwe w parkowaniu (o ile nie ma dziur) no i fajny cipowóz, a o to w tym wieku chodzi. Na modele też się bardzo nadaje, bo jeśli nie można jeździć bez dachu i włożyć modelu , to znaczy że pogoda nie jest na latanie.

Co do aut klasy średniej, to trzeba sobie zdawać sprawę że są one dość drogie w eksploatacji, i to nie tylko z uwagi na paliwo- opony 15/16 cali, zestawy hamulcowe do dużych aut są często 2x droższe niż do małych kompaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj auta nie zajechanego .Kupiłem bez oglądania ,jak ziemniaki ,Fiata bravo 96' bo żona musiała dojeżdżać z młodym do szpitala .I co .Był to najlepszy samochód jaki mieliśmy a był kupiony za 4,5Kzł.Leje na głowę mojego Espace 2000' czy córki Civic 96'.Po prostu przypadkowo był to dobry egzemplarz .Cztery lata tłuczenia po wrocławskich dziurach bez awarii i napraw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrze troche na Prelude, a co do przypadków to ja zakupiłem rodzicom Lagune 00, ostania w starej budzie, silnik 1,6 holenderski gazociąg całkowicie przez neta :D znalazłem samochód w Holandii znalazłem gościa który wziął zaliczkę i 3 dni później podjechał laguna pod dom i wiecie co, była to najładniejsza laguna jaka widzieliśmy a samochodu szukaliśmy z pol roku, i do tego wyszła taniej niż cena rynkowa, a jeździ do dziś i ma sie dobrze Rabitt może potwierdzić ze po 5 latach trzyma sie całości jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr2 :D tez sie za tym ogladam ( juz za rok prawko)

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10199923 ogladalem sie za takim tylko tacie nie pasilo bo za stare... jak wytlumaczyc ze stare ale jare??

 

i stanelo na tym ...

http://allegro.pl/item944444387_sprzedam_piekna_toyote_mr2_2000_r.html

xd Wazne ze MR2 :D

 

 

 

ale jeszcze przedemną duzo nauki w szkole :)

 

z tego co czytalem to spalanie nowej jest na poziomie 7-11l wiec chyba nie dużo

 

jedynym minusem jest to ze troche malo miejsca ale Roadster piękny:)

 

no i plusy mr2? nie wiem czy laski leca - niesprawdzalem :) kolejny czyli tylny napęd ( wg dewizy. "gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach" XD :rotfl:

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.