Skocz do zawartości

Bindowanie SANWY


Drako_27

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktoś może pomóc w parowaniu odbiornika z nadajnikiem przy SANWIE RDS 8000

kupiłem dwa odbiorniki dodatkowe do tej aparatury i robie wszystko jak podane jest w intrukcji i nic :( ??

 

EDIT:

Dodam jeszcze że robie wszystko zgodnie z instrukcją http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=14131&postdays=0&postorder=asc&highlight=bindowanie+parowanie&start=75

 

i zauważyłem że po wciśnięciu na nadajniku przycisku BIND nic się nie dzieje to znaczy dioda powinna intesywnie mrugać a u mnie cały czas świeci. Czyżby nadajnik padł ? a żeby bylo ciekawiej podłączyłem odbiornik który miałem od początku i też przestał reagować:(

 

 

Od Rob Mc Fly

Korzystaj z możliwości edytowania postów zamiast pisać kolejne posty jeden pod drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dokupiłem parę miesięcy temu dwa odbiorniki RX 841FS do tej Sanwy w sklepie riku.pl i nie było najmniejszego problemu z bindowaniem a robiłem to z tej samej instrukcji napisanej przez Swift'a.

Jakie odbiorniki kupiłeś? Pokazało się ostatnio kilka typów od 4-kanałowych do 10-kanałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Było parę postów o słabym punkcie nadajników RDS8000, czyli urywających się czasem kabelkach do drążków, przełączników czy przycisków (delikatne i zbyt mocna naciągnięte przy montarzu). Jeżeli czujesz się na siłach zrobić to sam, to otwórz obudowę nadajnika i sprawdź wszystkie kablelki i punkty mocowania. Wzrokowo i omomierzem.

Zakładam, że akumulatory nadajnika są w porządku.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.