Skocz do zawartości

Prezentacja do szkoły


ppompka

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panowie ja myślę ze takie zadawanie prac tego typu to po prostu lenistwo nauczyciela... po co on ma tłumaczyć, gadać itp. jak może zadać pracę do domu... to nie jest tylko z informatyki tak jest z większości przedmiotów... a na studiach to dopiero widać...

3 tygodnie temu pojechałem na laboratorium z systemów cadowskich do Gliwic... efekt: po 20 minutach wyszedłem z sali z zaliczeniem semestralnym na 5. facet stwierdził ze będzie miał jednego kolesia mniej i nie musi się tak wysilać...

 

Kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda dobra prezentacja powinna zwierać:

- stronę tytułową

- plan prezentacji

- wstęp (przybliżenie zagadnienia - kilka zdań o czym będzie prezentacja)

- treść właściwą

- literaturę (spis materiałów z których korzystano)

 

Tak jak napisał któryś z przedmówców - nie sztuką jest czytać na głos to co jest napisane w prezentacji, lecz umieścić w niej mniej suchego tekstu i przygotować ciekawą mowę na temat haseł/zdjęć które przedstawiasz :)

 

Slajdy powinny być ponumerowane, żeby słuchacz mógł w prosty sposób odwołać się do któregoś z nich. Tak samo rysunki/zdjęcia powinny mieć pod spodem:

 

Rys.nr. Opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.