Jump to content

PZL P-50 Jastrząb - wizja tego co mogło być

pelikan1500

Recommended Posts

Jeszcze KAWAŁEK POLSKIEJ WIZJI - czyli tego co mogło być kiedyś takie piękne i dobre jak angielski Spitfire czy niemiecki Bf-109 . Po wielkich trudach czasowych dzisiaj udało mi się GO skończyć bo już DŁUGO się PROSIŁ a akurat było TROCHĘ Li-poli do naładowania na JUTRO .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Człowiek chciałby JE WSZYSTKIE sobie zostawić ale wynajęcie HANGARU przy dzisiejszych cenach ............. ach no cóż :(

Moderator krawat Mu - za znęcanie się.

Super.

Popieram... Obśliniłem monitor. :devil:

To powinno być karalne. :wink:

Maszyna wyszła naprawdę piękna. Jak jeszcze zrobisz pełnokadłubowca, to będzie rewelacja. :mrgreen:

Pozostaje tylko życzyć, żeby właśności lotne odziedziczyła po czymś innym niz oryginał. :wink: Ale kawał pięknej roboty.

Pozostaje tylko życzyć, żeby właśności lotne odziedziczyła po czymś innym niz oryginał.

Szkoda, że wczoraj model nie został ulotniony ale nawet "stojący na lotnisku" cieszył oko - piekny jak cała prezentowana na zawodwch kolekcja.

ms

Mirolek Sam widziałeś że nawet nie miałem czasu pogadać z potencjalnymi klientami o modelach a jeszcze musiałem no i oczywiście chciałem jako sponsor i częściowo organizator przyspieszyć odbywające się zawody .Może wezmę Jastrzębia lub Thunderbolta do Warszawy to jak będzie czas i kawałek pasa to sobie polatamy i zobaczymy co to warte są takie podwozia w ESA-ch.

• 10 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.