Skocz do zawartości

problem z dx6i i lotkami


rafalgruszka

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam mały problemik z którym nie mogę dojść do ładu

mianowicie: mam apke dx6i i odbiornik ar6110

jedną lotkę podpinam pod AILE a drugą pod no właśnie pod co??

jeżeli podepnę ją pod GEAR nie działa tak jak powinna tzn działa poprzez "pstryczek" GEAR

nie chcę dawać V-kabla bo chciałbym ustawić różnicowość i tą opcję mam też zablokowaną...

jakieś pomysły??

pozdrawiam

rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącam, ale mam pytanie tyczące się tematu.Jak ustawić tę aparaturę aby lotki działały jako klapolotki?

 

włącz tak samo czyli jedna lotka na AILE, druga na AUX1 . Potem w opcji FLAPS ustaw sobie wychylenia :wink:

 

PS:

Rafal: sprawdz czy jak włączysz rewers to lotnik zmieniają wychylenia, bo u mnie jest tak ze jak daje rewers to mi obie idą w dol :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam!

 

temat muszę odgrzać, bo zrobił się problem albo ja go zrobiłem :)

 

wpinam prawa lotkę pod AILE lewa pod AILE (AR500), ustawiam skrzydło na DUALAILE a tu lotki zamiast "iść"w dół to poruszają sie normalnie- różnicowo. Orczyki w serwach są jak w odbiciu lustrzanym. Czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi? pierwszy raz się z czymś takim spotykam, wcześniej wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tu się to nazywa DUALAILERON, w opcji wybór skrzydła- czyli podwójne lotki, nie rozumiem dlaczego to nie działa, zawsze w ten sposób ustawiałem, czy jakiś użytkownik DX6i mógłby sprawdzić swoje ustawienia radia?dodam, że postępowałem zgodnie z instrukcją :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jakiegoś rewersu albo dodatkowego miksera włączonego?

wydaje się że nie :roll:

 

Albo po prostu obróć orczyk na jednym z serw.

nie będzie to działało jak orczyk obrócę, ale za to zobaczyłem inna zależność, jak podłączyłem inny odbiornik- AR6200 to da się ustawić klapolotki bez problemu, natomiast na AR500 już coś wariuje.Spróbuje skopiować ustawienia i zobaczymy jak to będzie. Najwyżej zrobię reset. Dzisiaj popołudniu opisze jak postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.