Skocz do zawartości

MC-19-radio


magadan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie radio i jest OK. Jedyne co mnie denerwuje to polityka firmy Graupner. Wszystko do tego radia musisz dokupowac osobno i tanio to nie wychodzi. Przelaczniki , pokretla a nawet pasek i uchwyty. Dlatego pomalu sie z nim zegnam i przesiadam na inne. Manual po angielsku jest na sieci. Gdybys mial jakis problem ze znalazieniem to podesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie radio i jest OK. Jedyne co mnie denerwuje to polityka firmy Graupner. Wszystko do tego radia musisz dokupowac osobno i tanio to nie wychodzi. Przelaczniki , pokretla a nawet pasek i uchwyty. Dlatego pomalu sie z nim zegnam i przesiadam na inne. Manual po angielsku jest na sieci. Gdybys mial jakis problem ze znalazieniem to podesle.

No pewnie w Irlandii. Właśnie zaletą jest to że możesz zależnie do potrzeb "dołożyć" przełączniki lub potencjometry. Odpowiedniki napewno nie gorszej jakości kosztują góra kilka złotych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nabyłem radio firmy Graupner w nazwie MC-19 3D-ROTARY jeżeli ktoś jest w posiadaniu i używa tego radia to proszę o kontakt nistety nie mogę go uruchomić instrukcja jest po niemiecku z góry dzięki za info

Witam

Napisz dokladniej o co ci chodzi,z czym masz problem :D

Czy ten nadajnik to MC-19 iFS 2,4GHz?

Jezeli masz problem z z jezykiem niemieckim to mozesz to w nadajniku zmienic.

Po wlaczeniu nadajnika wciskasz przycisk HELP i masz do wyboru: D,GB,F,I ,po wybraniu wciskasz ENTER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Niestety samemu w nadajniku nie mozna tego zmienic,tylko przez gniazdo serwisowe wewnatrz nadajnika.Wyglada na to ze nadajnik juz byl w serwisie Graupnera skoro alarm wlacza sie przy 10,6V. Fabrycznie MC-19 maja ustawiony alarm na 9,5V.Takze sa dwa wyjscia:sewis Graupnera lub nowy lipol.Ja uzywam lipo,polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.