Skocz do zawartości

Aparatura MX-12 i odbiornik R700 - Problem z zasięgiem


markac

Rekomendowane odpowiedzi

Marek_Spy, wg przepisów paragon nie jest jedynym dowodem zakupu. W końcu sklep ma jego kopię, a że trudno będzie dojść, że to mój, cóż, ja sprzedając zaznaczam komu sprzedałem i wystawiłem paragon (serio). Po drugie jest decyzja przyjęcia reklamacji. Paragon w tym przypadku jest już zbędny. Poczekam jeszcze 2 tyg i niestety, do zimy czekać nie chcę. Może to się wydawać nie dla niektórych "złe"? (w stosunku do kogo?), ale cóż mam począć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Podobno jest już nadajnik naprawiony i w tym tygodniu powinienem go otrzymać... Fajnie by było w końcu polatać. Jak się sprawa zakończy zamykam temat i proszę, miejcie na uwadze fakt, że jak dana marka nie ma serwisu w Polsce, to lepiej się zastanowić nad kupnem sprzętu tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś tranzystor padł, to wszystko. Zapłaciłbym tylko za części, robociznę bym miał nawet za darmo, ale teraz nie ma co gdybać. Następnym razem będę mądrzejszy :)

Miałem kupić fotel rozkładany z logo Graupner, ale teraz się zastanowię, czy mi się nie złoży jak na nim usiądę i mnie nie zje :P Mam awersję do tej firmy już.

 

Ale, dopóki nie odbiorę nadajnika, nie będę się cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem nadajnik. Niestety, za wczesnie sie cieszylem. Przyszla niekompletna. Nie ma blaszki do grzechotki i dzwiegienka gazu lata sama bezwladnie. W sklepie powiedzieli, ze zwroca sie do Graupnera. Pewnie bede czekal kolejne 3 miesiace na blaszke, co daje sume pol roku. Czy ktos z forumowiczow ma jakas blaszke na zbyciu do Graupnera, bo mnie juz po prostu roznosi po pokoju ;/ Chyba jeszcze sprezynka powinna byc.

 

Co ja mam teraz z tym zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chodzi o tą blaszkę. Zrobiłem prowizorkę w pracy przecinając sobie przy okazji palec ale co tam... Wykorzystałem blaszkę z dyskietki, ale jak najbardziej prośba dalej aktualna i odkupię ją od Ciebie pokrywając koszty transportu. W prywatnej wiadomości podam Ci adres ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chodzi o tą blaszkę. Zrobiłem prowizorkę w pracy przecinając sobie przy okazji palec ale co tam... Wykorzystałem blaszkę z dyskietki, ale jak najbardziej prośba dalej aktualna i odkupię ją od Ciebie pokrywając koszty transportu. W prywatnej wiadomości podam Ci adres ok? :)

ok podaj wszystko i jutro wysyłam z rana ;D

Miałeś fuksa bo miałem to weekend utylizować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg niewiele się poprawił. Na odbiorniku R600 wynosi 200m. Czy to normalne?

Przetestowałem drugi odbiornik Corony 6 kanałowy i poleciałem na odległość 350m bez żadnych problemów. Dalej nie leciałem, bo już model był mało widoczny.

Ja nie wiem już co zostało naprawione i czy w ogóle było to naprawione...

Stwierdzili, że rzeczywiście był problem z zasięgiem...

Może rzeczywiście ten standardowy odbiornik Graupnera wychwalany na forum nie jest aż taki dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg niewiele się poprawił. Na odbiorniku R600 wynosi 200m. Czy to normalne?

Przetestowałem drugi odbiornik Corony 6 kanałowy i poleciałem na odległość 350m bez żadnych problemów. Dalej nie leciałem, bo już model był mało widoczny.

Ja nie wiem już co zostało naprawione i czy w ogóle było to naprawione...

Stwierdzili, że rzeczywiście był problem z zasięgiem...

Może rzeczywiście ten standardowy odbiornik Graupnera wychwalany na forum nie jest aż taki dobry?

hej - blaszka już dotarła ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg niewiele się poprawił. Na odbiorniku R600 wynosi 200m. Czy to normalne?

Przyszła mi do głowy taka myśl jakbyś zadzwonił do PIR że podejrzewasz ze nadajnik nie pracuje w parametrach i masz kłopoty to może Ci go zdiagnozują . Oni maja taki sprzęt że zmierza moc wyjściową itp. Dawałeś do serwisu odbiornik też ? Ten R600 chyba miałem i niezbyt dobrze pracował .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smootny, dajmy jeszcze Poczcie czas :)

Marek_Spy, Cały zestaw był reklamowany razem z odbiornikiem. Co to jest PIR? Możesz coś więcej napisać?

 

Przyznam się, że docelowo chciałbym latać FPV, ale zupełnie straciłem zaufanie do sprzętu ;/

Mam większe zaufanie do mojego zestawu Cessna TW-745 RTF za 300 chyba zł, razem z nadajnikiem itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.