Skocz do zawartości

Katana 3D 40 V2


piotr22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Już w najbliższym czasie będę przymierzał sie do kupna jakiegoś akrobata. Miałem zamiar kupić go już jakiś czas temu ale musiałem sobie odpuścić .

 

Jak narazie interesuje mnie model Katany 40 v2 , ale nie wiem czy warto go kupować gdyż do modeli sylwetkowych mam przeciętne zdanie. Bardzo prosiłbym o parę opinii i uwag na temat tego modelu.

 

 

PS: Jeżeli zna ktoś jakiś ciekawy model akrobata w przedziale 300-450 zł , pod silnik 6,5 lub 7,5 to proszę o podesłanie linka .

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

 

(tu jest foto katany : http://www.tmprousa.com/KatanaV2-46/topleftbig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem jak narazie wszędzie są niedostępne.

 

Moj kumpel ma ten model i nie narzeka ale mówił mi , ze raz udeżyl lekko o ziemie i złamał mu się kadłub . nie wiem czy to on tak dziwnie spadł ,ze sie polamal czy poprostu konstrukcja jest krucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel ma ten model i nie narzeka ale mówił mi , ze raz udeżyl lekko o ziemie i złamał mu się kadłub . nie wiem czy to on tak dziwnie spadł ,ze sie polamal czy poprostu konstrukcja jest krucha.

Kostrukcja nie jest pancerna, ale trzeba się postarać aby złamać kadłub. Np. cyrkla z pewnością nie wytrzyma.

 

Moja katana:

miała złamany kadłub jak ją kupiłem, naprawiłem i żadnych od tej pory problemów. Ale nie lądowałem nią "ciężko". Model raczej nie dla poczatkującego (choć z drugiej strony dość tani - więc może jako pierwszy spalinowy to tak). Jest to dobre rozwiązanie do nauki 3D lub do treningu nowych trudnych figur (ze względu na swą taniość - mniej żal przy nieplanowanym spotkaniu z ziemią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupiłem sobie Katanke mam nadzieje ze nie rozwale jej przy pierwszym locie i , że uda mi się nią fajnie poszaleć.

 

Daje do niej silnik os max 46 ax wiec będzie miała trochę zapasu mocy.

 

Martwi mnie tylko jedna rzecz , a mianowicie podwozie . Czy nie jest za slabe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.