Skocz do zawartości

Turnigy Accucell 6 czy IMAX B6


Gość Anonymous

Którą wybrać  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą wybrać

    • IMAX B6
      21
    • Accucell 6
      57


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Programowo ta chinska ladowarka to klon imaxa b6

mechanicznie ma upierdliwy wiatraczek co bym go zaraz usunal bo nie mozna zostawic na noc kolo lozka , tak co by zmieniac pakiety , jak sie czlowiek przebudzi w nocy.

Balanser pokazuje wg miernika elektrycznego z dokladnoscia 2-3 setnych V tak samo w porownaniu do monitora pakietow z HC i jak i monitora assana

wskazania sa rozrzucone w obie strony ale nie wiecej niz 2-3 setne V

reszta to jak Imax , z tym ze obudowa plastik klawisze jakby twardsze ( nie gorsze)

kabel do ladowania pakietow madrze przygotowany zawiera wiele koncowek

co by tu jeszcze skrobnac

warta zakupu ;-)

nie wiem jak z rozladowywaniem bo pakiety rozladowuje w czasie latania :mrgreen:

Pozdrawiam Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witajcie

Paczka została wysłana 17 Maja a ja dziś otrzymałem ją do domu;]

Testuje właśnie ładowarkę. Na pierwszy ogień poszedł pakiet 3s 1600mah i prąd 1,3A.

 

Edycja:

Nowy pakiet 1600mah został naładowany. Napięcie na celach 4.19V widoczne na ładowarce jak i na mierniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem imaxa u tego sprzedawcy, co bzik4 polecił http://cgi.ebay.pl/iMAX-B6-Digital-Lipo-NiMH-3S-Battery-Balance-RC-Charger-/290411519479?cmd=ViewItem&pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item439de01df7 Dzisiaj dotarła przesyłka, i niestety od razu problem :( Przycisk Dec. nie działa :( chciałem zwiększyć prąd ładowania, a gdy dałem za wysoki, chcę zmniejszyć, a nie da się nic zrobić :( no i do tego zapamiętała sobie jakoś ten prąd, więc nawet nie mogę regulować od zera w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem Sharka i tam takiego kombinowania nie było :D To co jest w tej ładowarce nagmatwane, skoro w menu gdzie się zmienia prąd rozładowywania dla NiMH można go zwiększyć, a zmniejszyć to już nie?Dodam, że przycisk dec nie działa również w żadnym innym menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, posłałem już reklamację.Spróbuję poklikać, jak by pomogło, to odwołam reklamację.

EDIT: Można skasować moje wypociny.Może byłem zbyt pochopny z reklamacją, ale wiadomo człowiek czeka na paczkę 2 tygodnie, nie może nawet sobie na symku polatać, a tu taka niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanicznie ma upierdliwy wiatraczek co bym go zaraz usunal bo nie mozna zostawic na noc kolo lozka , tak co by zmieniac pakiety , jak sie czlowiek przebudzi w nocy.

Kluczowe jest tu JAK - bo opcjonalnie mozna sie spalic ladujac pakiety bez nadzoru.

Tak tylko pisze, bo zazwyczaj informacja jest po angielsku i nie wszyscy musza ja rozumiec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cześć

Czy Wy w swoich ładowarkach Accucell macie możliwość ładowania pakietów ni-xx programem automatycznym?(samo rozłącza gdy jest pakiet naładowany na max).

Bo ja mam jedynie opcję MAN. Domyślał się że jest to manual i muszę pilnować aby akumulator się nie przeładował.

 

Czy wiecie gdzie można taką opcje włączyć(automat)? W instrukcji obsługi która jest w sieci wynika że taka opcja być musi w tej ładowarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.