Skocz do zawartości

Turnigy Accucell 6 czy IMAX B6


Gość Anonymous

Którą wybrać  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą wybrać

    • IMAX B6
      21
    • Accucell 6
      57


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Próbowałem na pakiecie który składa się z 5 cel ni-cd. Powinno wejść max 7.4V lecz to napięcie zostało przekroczone i rosło dalej więc odłączyłem.

 

Bzik4- Jak możesz to udziel rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie... Sprawa wyjaśniona.

Przekonany byłem że maksymalne napięcie tego akumulatora może wynosić 7,4V postanowiłem odpiąć po przekroczeniu tej granicy. Okazało się że to był błąd. Tym razem podłączyłem do ładowania do końca aż pakiet będzie robił się jakiś "Dźwiny".

Poczekałem chwilę, gdy napięcie doszło do 7,58 no i "beep, beep". Pakiet full naładowany no i ładowarka poinformowała o skończeniu procesu.

Bzik4- Dziękuję za link;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli MAN to znaczy ze sobie ustawiasz manualnie (czytaj ręcznie) prąd ładowania a AUTO samo sobie dobiera prąd ładowania. A w obu przypadkach funkcja Delta Peak kończy ładowanie gdy spadek napięcia będzie odpowiedni.

 

Generalnie w instrukcji pewnie o tym piszą, przynajmniej w instrukcjach moich trzech ładowarkach pisali o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cześć

I jak otrzymał ktoś ładowareczke?

Mi się nie podoba zewnętrzne wejście balasnera.

Macie może jakieś spostrzeżenia co do tego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Grześkowi chodziło o ECO6 - otrzymałem ją, jest fajna, jak to ładowarka ;) Kupa różnej maści kabli z konektorami w zestawie. Zasilałem ją z zasilacza do dysku zewnętrznego 12 V 2A. Wyświetlacz standardowo niebieski 2 linie. Instrukcja to taka malutka książeczka :) Nie wiem co by to jeszcze napisać. Ma wyjście na termometr. Fajna, folia trochę kiepsko przyklejona na wyświetlacz, ale po włączeniu podświetlenie jest na tyle mocne, że folii w ogóle nie widać.

Pudełko i zawartość:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj Eco6 i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Ładne opakowanie, instrukcja drukowana, komplet kabli. Menu i obsługa identyczna jak w Accucell 6. Obudowa plastykowa, część dolna metalowa, wentylator wbudowany dość głośny.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.