Skocz do zawartości

Turnigy Accucell 6 czy IMAX B6


Gość Anonymous

Którą wybrać  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą wybrać

    • IMAX B6
      21
    • Accucell 6
      57


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kris_, w Twoim opisie brakuje jeszcze ceny ładowarki i zasilacza. To wszytko co napisałeś odnośnie kupowania w sklepie wszyscy wiedzą, doradza podpowiedzą i wejdą w :ass: . Jest coś co mnie zastanawia, instrukcja obsługi nie jest napisana w języku polskim, a przypadkiem nie powinna być skoro towar jest sprzedawany w Polsce?

 

Ja kupiłem taką samą ładowarkę z zasilaczem co prawda nie Sony ale za to 5A, za cenę o połowę niższą czyli 120pln z przesyłką. Oczywiście z gwarancją.

 

A tak na marginesie to cały Twój post wygląda jak reklama z tiwimarketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to cały Twój post wygląda jak reklama z tiwimarketu.

Wiesz masz racje ... jeszcze zastanowię się co z nim zrobić .....

 

siedzibę kilka kilometrów od mojego domu (firma RAM2 z Zabrza, na allegro konto "ram2spj")

Proszę usunąć wszystko odnośnie reklamy , od tego są inne działy !! I ograniczyć się do opisu ładowarki i ewentualnych zalet . Wszyscy wiedza jak wygląda. I uzupelnić dane na prawdziwe .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś pomiar napięć przez balanser...

Sprawdzę. Jestem w tym temacie początkujący, nigdy nie miałem takiej ładowarki ani akumulatorów litowych do których potrzebna by była aż taka zaawansowana ładowarka, używałem głównie akumulatorów niklowych. Teraz chcę spróbować a że na forum naczytałem się o wymaganiach takich pakietów co do ładowania i rozładowania to najpierw kupiłem ładowarkę do nich.

 

doradza podpowiedzą i wejdą w :ass: ...instrukcja obsługi nie jest napisana w języku polskim,... Ja kupiłem taką samą ...za cenę o połowę niższą ...A tak na marginesie to cały Twój post wygląda jak reklama z tiwimarketu.

Nie wchodzili mi w ass :) Ja pytałem a oni odpowiadali na moje męczące pytania. Instrukcja rzeczywiście jest po angielsku co wyjątkiem na rynku nie jest ale przyznam że mogli by zrobić chociaż skrócone tłumaczenie dla początkujących. Co do ceny to niestety nie udało mi się znaleźć takiej oferty o jakiej piszesz. To reklamy tiwimarketu są wzorowane na moje posty ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris_, Wcale nie trzeba kupować w sklepach w Polsce a na przykład w Chinach prawie bezpośrednio u producenta, bez zbędnych dziesięciu pośredników i wtedy jest taniej. Ja nie kupowałem w sklepie kilka kilometrów dalej, ale w sklepie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania o około 8373km w linii prostej a mimo to w razie awarii - a miałem taką - odsyłasz towar i dostajesz nowy. Natomiast jeśli chodzi o instrukcję w języku ojczystym to odsyłam do strony piątej tego tematu :D Nie zwracaj tylko uwagi na nazwy ładowarek, bo większość prostych czteroprzyciskowych to jedna chwała :ble:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w. reklama sklepu i tyle. strasznie infantylnie napisane i brzmi to jak robota domoroslego marketingowca. bez urazy. tak to odebrałem.

 

a co do samego kupowania w sklepie - jakimkolwiek - to chyba najlepsza opcja dla poczatkujacego. ja dopiero zaczynam i poniewaz nie wiedzialem z czym co sie "je" kupilem w sklepie co polecali. oczywiscie skosili mnie na prawie 1000 zeta za egp i osprzet bez rc, ale faktem jest ze moglem zwrocic/zamienic elementy ktore mi wcisneli a okazały sie nieodpowiednie. w chhinach bym tego nie zrobił.

 

pozdrawiam

 

ps.kto dzis lata w warszawie? chce oblatac wreszcie model ;] i przydalby sie ktos doswiadczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w. reklama sklepu i tyle. strasznie infantylnie napisane i brzmi to jak robota domoroslego marketingowca. bez urazy. tak to odebrałem.

 

"Domorosły infantylny marketingowiec"? Urazić a potem napisać "bez urazy". Przepraszam ale nie wezmę udziału w publicznym okładaniu się personalnymi uwagami bo nie mam na to czasu. Mam do przesortowania sporo różnych akumulatorów, niektórych nawet nie wiem jeszcze jak ładować więc czeka mnie szukanie i czytanie. A poza tym mam też zwykłe obowiązki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witajcie. Użytkuje już chwilę ładowarkę Accucel lecz to co mi się wczoraj zdarzyło nie to nowość. Podłączyłem do ładowania pakiet 3s 2,2Ah ładnie na ładowarce pokazuje napięcie 12,60 V więc odłączam i kładę na bok. Dziś chcąc polatać podłączyłem ten pakiet pod miernik A TUTAJ NAPIĘCIE 13,20V :shock:

 

Jak na razie to rozładowałem go małym prądem do napięcie 12,40V i teraz czujnie śledzę co czyni ładowarka podczas ładowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na szczęście zdarzyło mi się to dopiero pierwszy raz. Ładowałem już pakiety i jest wszystko OK, ale takiego zaufania już nie będę miał do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ladowarke PoliMax B6 to samo co Imax z tą różnicą że PoliMax jest juz skalibrowana i nie da się wejść do menu 2 czy jak to tam sie zwie. Używam jej od 7 miesięcy i jescze nigdy mnie nie zawiodla. Raz wpompowala za duzo w pakiet mi-nh ale to byla wina pakietu, byl zużyty i kilka razy zwarty. Co do balancera to nie mam miernika żeby sprawdzić czy ładnie wyrównuje napięcia, ale w pszyszlości zakupię i napiszę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.