Skocz do zawartości

Hobby King HK-6X


Y/F-22

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Posiadam tą aparaturę i się zastanawiam...ma ona 6 kanałów a odbiornik ma 8.....czy da się zrobic lotki na oddzielnych kanałach lub lotki na Y a na dwóch kanałach klapy ?

Bo normalnie do każdego kanału idzie jedno serwo a nie widzę opcji miksowania np. 4 z 8 aby zrobic lotki na oddzielnych kanałach lub klapy...bo normalnie podłączam 6 serw...4 mam na drążkach a dwa na dwóch oddzielnych przełącznikach i jeszcze nie udało mi sie zrobic aby dwa serwa wychylały się w tą samą stronę (klapy) za pomocą jednego przełącznika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, no co ty??? :shock:

Posiadasz, lub posiadałeś prawie wszystkie modele R/C, potrafisz udzielić „rady” w większości tematów na forum i zadajesz takie banalne pytanie???

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak....ale nie mam jeszcze modelu z klapami :P

A po drugie nigdy nie udzielałem się w tematach tej aparatury.....skoro pytanie jest banalne to bardzo Cię proszę o udzielenie odpowiedzi....bo ja nie wiem...

Po trzecie bubu2 chodzi mi żeby serwa klap lub lotki były na oddzielnych kanałach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby klapy Ci zadziałały na Y, musisz odwrócić kierunek działania jednego serwa klapowego lub zmienić jego ułożenie. Bo inaczej masz mało kanałów. pozdr

Co tu wiecej pisac ?

moze kolega by raczyl jednak zglebiac wiedze bo oprocz pisania wazna umiejetnoscia jest czytanie :rotfl:

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to...o to ale to najprostsze rozwiązanie....najprostsze nie znaczy najlepsze i dlatego pytam czy można zrobic tak aby klapy działały jeśli serwa są na innych kanałach np. 6 i 8...ale widac tak się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.