Skocz do zawartości

Bydgoski Myslecinek 1,2,3 czerwca


Adam P.

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie będzie latało to co w zeszłym roku ( byłem z DJDIT'em ). Loty makiet, żadnych akrobacji. Troszkę nudnawe... Dlatego odpuszczę sobie tę imprezę bo za duzó ludzi wtedy nie ma. Tym bardziej dojechać teraz do Myślecinka to sie można za...ć. Główny most przez który trzeba dojechać na imporezę jest zamkniety z powodu remontu. Wjechać można od strony...Osielska... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że ja miałem w zeszłym roku szczęście ;) Akurat jak przyjechałem pooglądać, to kończyły się loty makiet i w przerwie załapałem się na krótki pokaz akrobacji. Tak czy inaczej było warto :)

Z tym mostem, to fakt, że kaszana.. :/ Można zostawić auto na Zawiszy i przejść się kawałek, albo objeżdżać i wjechać tak jak mówiłeś od strony Osielska.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedaleko do myślęcinka, więc podjechałem zobaczyć co się dzieje. Byłem koło 19 i jakoś specjalnie wielu modeli nie widziałem.. :( Ciekawe, czy to jeszcze kwestia tego, żeby reszta modelarzy dojechała, czy po prostu na tym się zakończy. Już nawet w zeszłym roku było widać, że rozmiar imprezy zdecydowanie mniejszy niż w latach, kiedy była rozgrywana w Toruniu - może to po części z powodu gorszego pasa. Jak znajdę czas, to zobaczę co jutro będzie się działo.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar pojechać do Myślęcina w Niedziele :D

moze sie spotkamy:) tez tam jutro jade

a mam pytanie do osó co tam juz dzis były .. Jakie sklepy przyjechały ??? i sie rozstawiły ?? Bo chciałem pojechać kupić sobie new Lipolki :D :D

niestety nie sprawdzilem jakie to sklepy, ale bylo z nimi marnie:( 2 stoiska a tam skrajnosci-gumowki, silniki roto35vi, graupner mx-12 2,4ghz

z lipoli to znalazlem tylko pakiet wow-rc o poj 500mah

troche fotek:

50027defe2975a68.jpg

62b23b03257cc168.jpg

1ec38413aeb4445b.jpg

80f39e95443eeddb.jpg

1a4a10216eaace68.jpg

d219990f419dc989.jpg

2b008da7d827d19c.jpg

895bc9f7f6a77675.jpg

ed3ee3cbaf66469b.jpg

mam jeszcze kilka, ale w rozdzielczosci 800x600 i wiekszej-postaram sie je udostepnic w najblizszym czasie

TomekP,

a jak tam bylo z modelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o modele dzisiaj? Bo nie do końca zrozumiałem o co Ci chodziło. Ja nie wyrobiłem się z czasem i nie dałem rady dzisiaj podjechać. Jutro pewnie przed południem się wybiorę, bo potem ma już padać :(

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, ale nie wiele obejrzałem. Jakoś tak mało modeli było(niektórych z tych na fotkach nie było już w ogóle). Impreza zdecydowanie mniejsza niż ta w Toruniu, a szkoda:( Wiesz może jaki sklep się tam wystawiał? Mieli na stoisku Graupnera MX-12, kilka silników, serw, a obok taką biało-czerwoną akrobatkę.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.