Skocz do zawartości

AXN Floater-Jet - pare pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja swojego kleiłem średnim CA ale nadaje się każdy, który klei styropian, nawet UHU POR tylko najpierw posmaruj klejone powierzchnie złóż je razem, rozłóż i złóż ponownie za 10-15min. Przy drugim złożeniu jak się pomylisz to :ass: , game over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

No dobra. Widzę, że masz problemy (muszą to być duuuże problemy, bo nawet Ci się nie chce poszukać na forum postów o wydajności pakietów, a sam kiedyś takowy zamieszczałem), to postaram Ci się pomóc.

W danych technicznych nie podał producent jaki max. prąd pobiera silnik, no i OK. Podał za to jaki maksymalny prąd może podać na silnik regulator.

No to teraz usiądź wygodnie, odpręż się, skoncentruj i zacznij intensywnie myśleć jaki ten prąd ten silnik może pobierać. No taki max. plus 2-3A na wyrost. No ile...10A? A może 30A? Ja się na tym nie znam ale ten regulator może nam się tutaj na coś przydać.

Dużo o pakietach Li-pol jest napisane na tym forum w wątku założonym przez tom_tom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Samolocik w domu - EasyCub :D

Jestem bardzo zadowolony.

Jako nowicjusz mam pytanie.

Czy dobrze złożyłem napęd?

Czy śmigło leży na piaście tak jak powinno?

I czy ta kompresja silnika nie jest zbyt mała?

U mojego kolegi jest dość sporo większa.

Proszę a oto krótkie nagranie.

Przepraszam za jakość.

http://w609.wrzuta.pl/film/5bTL4iOxX3k/videocap0000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytaj na forum wątki dotyczące Easy Glider PRO, Elektro Junior S, Easy Star, Cularis, Blizzard, Twin Star i inne o modelach z pianek EPP i EPP podobnych a dowiesz się czym klei się takie modele i jaki klej musisz kupić. Nie martw się czytanie nie boli, a jak się przyzwyczaisz będzie Ci nawet sprawiać przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No to czytasz zdecydowanie za mało albo czytacz bez zrozumienia czytanego tekstu. Dlaczego tak twierdzę? Bo gybyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że te kleje co są u nas w kraju w sprzedaży można również kupić w hobbycity i dowiedziałbyś się jakimi klejami kleją inni i gdzie je kupują. A nie jest ważna tutaj nazwa kleju epidiaskol czy polimetan ale jego skład (żywica, cjanoakryl itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Jak mocujecie skrzydła w AXNie? Mam wklejony pręt węglowy w jedną połówkę i po ułożeniu wtyczek serw tak aby skrzydła się zeszły wciskam je do końca w kadłub. Po locie zauważyłem jednak że skrzydła rozeszły się ponad 10mm każde i gdyby dłużej latał pewnie by całkiem odpadły. Macie jakieś patenty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.