Skocz do zawartości

O.S. max 70 FS


freekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam również od paru godzin jestem posiadaczem tegoż silnika. FS 70 Surpass 11,5 cm3. Mam pytanie jakie zastosować śmigło do tego silnika ?? Które zapewni najlepszy ciąg. Silnik będzie latał w akrobacie Giles 202. Jakie śmigło np trzy i dwułopatowe zapewni najlepszy ciąg ? Proszę o pomoc i pozdrawiam. Szkoda mi zakładać nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob gasnie?

Jezeli obroty maleja i silnik zdycha - za bogato ustawiona jest igla wolnych obrotow - wkrec ja 1/8 obrotu i sprobuj itd.

Jezeli obrotki ida w gore i potem stop - odwrotnie.

 

Zawsze - najpierw ustaw pelne obroty tak by silnik dawal co trzeba bez grzania sie czy tez zadymiania okolicy a potem ustawiaj wolne obrotki. Po zmianie ustawienia igly wolnych obrotow moze byc potrzebna korekcja polozenia przepustnicy na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również od paru godzin jestem posiadaczem tegoż silnika. FS 70 Surpass 11,5 cm3. Mam pytanie jakie zastosować śmigło do tego silnika ?? Które zapewni najlepszy ciąg.

A co powiedziały stronki sprzedawców tychże motorków lub też strona OS'a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.