Skocz do zawartości

Ubezpieczenie "modelarskie" OC - 20010-2011


elektryki_rc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

 

Zachęcony tym wątkiem :

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=14747&postdays=0&postorder=asc&highlight=ubezpieczenie&start=0

 

Pragnę dowiedzieć się komu udało się ubezpieczyć w tym roku, u jakiego ubezpieczyciela, na jaką kwotę oraz jaki zapis na umowie.

 

Osobiście u mnie w mieście są z tym problemy na dzień dzisiejszy tak więc z chęcią pozna opinię ludzi którzy wykupywali takowe ubezpieczenie tylko i wyłącznie w tym roku ( a najlepiej nie dalej jak 2m-c temu ). Bardzo mile widziane skany umowy. Pozdrawiam i dziękuję za aktywność !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja mam ubezpieczenie na sumę 40000 w Compensie. pakiet Rodzina i oprócz ubezpieczenia mieszkania i tym podobne. a w tym pakiecie jest jeszcze OC w życiu prywatnym z zawodniczym uprawianiem sportu, w postanowieniach dodatkowych mam sport modelarski. postaram się wrzucić wieczorem skany. składka roczna 100 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczenie w Warcie na 200.000zł.

Jutro dam skan. Składka roczna 85zł.

Ja właśnie też jestem na etapie rozmowy z Wartą. Coś "brzdąknęli" o 65zł za 100tys oraz ciut ponad 200zł za 200tys ubezpieczenia. Aczkolwiek w chwili obecnej zostawiłem w oddziale głównym w moim mieście telefon i czekam na informację czy da się to załatwić czy nie ( żeby było z wpisem że dotyczy również modeli zdalnie sterowanych ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczenie w Warcie na 200.000zł.

Jutro dam skan. Składka roczna 85zł.

Coś "brzdąknęli" o 65zł za 100tys oraz ciut ponad 200zł za 200tys ubezpieczenia..

.. a czemu aż ponad 200zł za te 200.000 zł skoro ja to zrobiłem za 85 zł. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczenie w Warcie na 200.000zł.

Jutro dam skan. Składka roczna 85zł.

Coś "brzdąknęli" o 65zł za 100tys oraz ciut ponad 200zł za 200tys ubezpieczenia..

.. a czemu aż ponad 200zł za te 200.000 zł skoro ja to zrobiłem za 85 zł. :?:

na razie nie wiem nic więcej... w hestii w ogóle nie chcieli ubezpieczyć. Bardzo pomocna byłaby tutaj Twoja umowa z Wartą ( dawno zawarta ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczenie w Warcie na 200.000zł.

Jutro dam skan. Składka roczna 85zł.

Coś "brzdąknęli" o 65zł za 100tys oraz ciut ponad 200zł za 200tys ubezpieczenia..

.. a czemu aż ponad 200zł za te 200.000 zł skoro ja to zrobiłem za 85 zł. :?:

Bardzo pomocna byłaby tutaj Twoja umowa z Wartą ( dawno zawarta ?)

z tydzień temu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ale ja mam bardzo podobne też w warcie z dopiskiem

 

"Zakres ubezpieczenia obejmuje szkodzy osobow i rzeczowe wyrządzone przez zdalnie sterowane modele samolotów, śmigłowców , szybowców w ramach amatorskiego uprawania sportu"

 

i takie mam już od dwóch lat. kwota 200.000 składka 85PLN !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof poszukaj porządnego Brokera. Oni maja inne przełożenia na "panieniki" u ubezpieczyciela, ponadto wiedzą do kogo zadzwonić żeby uzyskać polisę jaka

Cię interesuje. Koszt ubezpieczenie jest taki sam nic ekstra nie płacisz. Broker ma

umowę z kilkoma towarzystwami i może wypytać które towarzystwo da lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani po konsultacji wyżej stwierdziła że Twoje ubezpieczenie to samowolka ubezpieczyciela... ( a że na 100% w powiecie Krakowskim nikt tego nie może wystawić ). Jednym słowem kicha.

W takim razie powinien ją ktoś jak najszybciej zwolnić.

Samowolnie to ona udziela tak debilne informacje klientowi i wprowadza go w błąd.

Paranoja...

Nie ukrywam, że czekałem na decyzję około 2 tygodnie - lecz spowodowane to było "urlopem" jakiegoś regionalnego kierownika..

Jak się dziś dowiedziałem takie ubezpieczenia w zasadzie powinno się załatwiać od ręki jak wszyscy są na "miejscu" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u brokera. Dowiadywał się on jak to faktycznie wygląda.

Warta podobno wyklucza modelarstwo, ale HESTIA już nie. Niedługo podam szczegóły.

Co jeden to lepszy - jak wyklucza skoro wykupiłem to ubezpieczenie ????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ale ja mam bardzo podobne też w warcie z dopiskiem

 

"Zakres ubezpieczenia obejmuje szkodzy osobow i rzeczowe wyrządzone przez zdalnie sterowane modele samolotów, śmigłowców , szybowców w ramach amatorskiego uprawania sportu"

 

i takie mam już od dwóch lat. kwota 200.000 składka 85PLN !

Pańskie też pokazałem co było na forum jako pierwsze i powiedzieli ze to też samowolka i ze z przed roku to w ogóle ( takie było na forum ). Ogólnie decyzję żeby nie wydać tej polisy dała jakaś babka co jest kierownikiem na powiat Krakowski i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeden to lepszy - jak wyklucza skoro wykupiłem to ubezpieczenie ????????????????

Nie unoś się tak. Tak powiedział mi broker. W piątek lub poniedziałek powinienem wiedzieć co i jak i dlaczego.

heheh - pisałem o oddziale warty/brokerze - co jeden to lepszy.

Doszedłem po tych informacjach od was do wniosku, że większość z tych agentów to ludzie z przypadku nienadający się do tego typu wykonywanej pracy(jak na razie niedoinformowanie górą) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.