Skocz do zawartości

prosze o recenzje


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja mam takie wrażenie, ze on od początku pisania ten model juz miał i na siłę szukał dobrych stron :)

 

To jest nie możliwe aby ktoś pomimo tylu dobrych podpowiedzi brnął dalej jak ślepy!!

Też tak sądzę iż micho model ten po prostu już ma - tylko nie wie teraz co z takim badziewiem zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale Panowie wyciagaja za pochopne i jak najbardzien nie trafne wnioski zapewne nie latali na tym modelu i po prostu pisza zle wnioski wynikajace z neiwiedzy o tym modelu ( chociaz wiedza modelarska zapewne jest ogromna ) wlasnie nie kupielm jeszcze bo chce kupic od razu inny silnik inne smigla i jakis dodatkowy pakiecik ale widze ze tutaj nei dostane potrzebych mi inforamcji :] trudno a brne tak dalej poniewaz pomimo duzo negatywnych opini czytalem wiele pozytywnych kometarzy jezeli to nie wypali to juz szykuje sie do zakupu lzejszego silnika ( oczywiscie bezszczotka ) i jakeigos lekkiego pakeitu bo mam wrazenie ze model jest delikatnie za ciezki ( ogladalem kilka filmikow ) sie zobaczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko jedno pytanie do Ciebie kolego.

Ile juz miales modeli ze opiniujesz,ze chcacy Ci pomoc ludzie wyciagaja pochopne wnioski ?

A juz opinia o ich niewiedzy o danym modelu,mocne slowo. I powiem tak.Mam kilka ptakow dwa razy wiekszych od Ciebie,nawet jak wyciagniesz raczki do gory,a mimo to pytam ciagle,bo nim umre ,to tez powiem,wiem ze nic nie wiem.To chyba znasz,cytat,jesli tak, i wiesz kto i skad i dlaczego go przytoczylem,na pewno nie napiszesz juz nic w tym stylu jak w/w.I jesli zrozumiesz to,to rowniez bez trudu przyjdzie ci mysl o zdjeciu do awatarku,to tak przez szacunek dla rozmowcow,jesli wiesz o czym pisze.

Na koniec.Jednak posluchaj,bedzie taniej.Panowie tylko spojrza na model i wiedza,i nie maja zadnego inetresu w tym by doradzic Ci zle.Zapewniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego Decathlona u znajomego. Powiem wam, że 'wydaje się' byc modelem, który poleci. Ale na pewno nie w rękach poczatkującego. Tak więc jesli juz ten model masz to na razie zamontuj go na półkę a spróbuj z niego przynajmniej elektronikę do czegoś innego zapakować.

 

BTW.

 

W podobnej cenie, i przeważnie zaraz obok, sklepy sprzedają cos co sie SKY LADY nazywa - mały motoszybowiec - czemu ludzie wlasnie na niego nie chca wydać kasy - wg mnie lepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ja na początku latałem deproniakami na silnikach "280" i pakietem 8x 650mAh.Ledwo to latało. model miał masę ok 650 g. rozpiętość ok 100 cm cięciwa 22 cm.Silnik był z przekładnią i śmigłem 10x7.Ewidentnie brakowało mocy.Potem kupiłem "400" z przekładniami i latałem na różnych śmigłach.W międzyczasie kupiłem serwa mini i zamontowałem zamiast normalnych , dużych serw.Loty się wydłużyły i było w miarę ok.Jako że mam dostęp do obrabiarek różnego typu zacząłem z ojcem robić silniki trójfazowe.Są to silniki dość duże , najmniejszy ma średnicę ok 36 mm.Zacząłem latać na 3-f.Dopiero wtedy uświadomiłem sobie co to znaczy dobry napęd.Loty wydłużyły się do 30 minut jak zastosowałem li-pola 11.1v 1300mAh, o dynamice latania nawet nie wspomnę.Zmarnowałem dużo pieniędzy na szczotkowce i dopiero silniki 3-f uświadomiły mi jaki błąd popełniłem iwestując właśnie w silniki szczotkowe.Teraz latam motoszybowcem 202 cm rozp. na 3-f i li-polu 1800mAh i jestem bardzo zadowolony.Wczoraj lot trwał 40 minut z czego 15 na silniku.Na miejscu kolego "michcio88" nie inwestowałbym w napęd klasy "480".Tak jak powiedział "Malinn">kupowanie napędu szczotkowego jest totalnie bez sensu, ponieważ napęd 3-f jest cenowo porównywalny, natomiast pod względem wydajności i sprawności zostawia w tyle napędy szczotkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nic nie dotarło...

I nigdy nie dotrze, to już taki gatunek, naukowo określono to jako "skrzyżowanie k...... z mułem, nie do nauczenia i nie do z........."

 

Dzieciak rozbije ten model i potem jeszcze będzie miał do wszystkich pretensje, albo co gorsza nie rozbije i wtedy dopiero będzie jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stawiam na źle ustawione EPA w nadajniku ( o ile tam cos takiego jest )

2. Skoro odbiornik dostaje zasilanie a nie dostaje sygnalu od nadajnika to lapie zakłocenia i dlatego serwa wariują. Rób tak dalej a zniszczysz sprzet przed pierwszym lotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.