Jump to content

Piper Cub-Phx Model


Recommended Posts

model widziałem, wykonanie jest na 4/5 gdzieniegdzie folia pomarszczona, ale w większości zestawów tak jest. Silnik o ciągu 1kg może być trochę za mały- zależy jeszcze jakie masz doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mam problem z tym modelem, a mianowicie prze starcie model skręca w lewo a potem w powietrzu także ma skłonność do przechylania się na lewą stronę co zwykle skutkuje w krzakach. Skrzydło sprawdziłem i nie jest zwichrowane, środek ciężkości też wydaje się być ok, Czy macie jakieś pomysły co może być nie tak?

Link to comment
Share on other sites

Masz wykłon w prawo zrobiony? Jeśli nie, to zrób jakieś 2-3stopnie, jeśli masz, to go jeszcze troszkę powiększ. Najlepiej bedze jak wstawisz zdjecie modelu, z widocznym silnikiem od gory. Stery wszystkie masz wklejone i ustawione prosto ??

Link to comment
Share on other sites

Skrzydło jest wyważone stery są proste, co do wykonu to, fabrycznie były zrobione wycięcia na wykon w prawo, być może jest on za mały, zdjęć w najbliższym czasie niestety nie dam rady wstawic:/ , czyli chyba muszę spróbować jeszcze wykłon poprawić?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli skręca to musisz zwiększyć. A moze ty go przeciągasz? Czy jesli tylko poderwiesz leciutko model, tak zeby miał ciągle prędkość to też przechyla się na lewe skrzydło? Jeśli nie to możliwe że ty go przeciągasz, jesli tak, to znaczy ze nie jest to przeciagniecie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.