Skocz do zawartości

Windows XP i pliki w formacie DAT?


wojtek-a

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Mam klopot i pytanie do tych co maja pojecie o komputerze i systemie.

 

Dostalem w zalaczniku plik winmail.dat ale nie moge sobie poradzic z jego odczytaniem.

Moj komputer kaze mi kupic jakis program, ktory po otwarciu juz wykryl jakies bledy :evil: i jak zaplace, to je naprawi i wszystko bedzie dobrze :crazy: :roll: .

 

Ktos moglby mi wytlumaczyc w czym klopot?

 

Dzieki z gory.

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jednak nie wirus. ;) Rozwiązanie jest opisane TU

Myślę , że nie wirus nie prosi o wydawanie kasy. :shock:

Pewnie masz do czynienia z czymś w tym stylu , modne to ostatnio w śród wirusów.

 

http://windows7forum.pl/internet-security-2010-wirus-udajacy-antywirusa-t-4629.html

 

Za każdym razem, jeśli komputer che od nas kasę , hasło itd to na 99,99 % mamy wirusa i nie wolno na to odpowiadać lecz zabrać komputer do doktora (lub leczyć domowymi sposobami) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie jest wirus, tylko oprogramowanie typu *ware - (i nie chodzi mi tu o soft ware czy free ware tylko o spyware, malware i kilka innych tego typu szkodliwców) dlatego często oprogramowanie antywirusowe nie ma pojęcie o bytności na naszym komputerze takiego dziadostwa. Sam antywirus nie wystarczy, potrzeba mieć coś bardziej inteligentnego (polecam produkt Internet Security 2010 marki Norton).

 

Tu jest grubsza sprawa. Ciężko z takim czymś wygrać - polecam użyć Combofixa, ale tylko wtedy jeśli nie boisz się komputera, i posiadasz spory poziom zaawansowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko wtedy jeśli nie boisz się komputera, i posiadasz spory poziom zaawansowania

Bo czasami po ComboFix-e windows się nie podnosi.

Niestety Combo bardzo mocno ingeruje w rejestry Windowsa.

Na 20 kompuw przejechanych Combo 1 niewstaje.

Statystycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest opisane TU

Thanks Pupi! Otworzylem za pomoca tego programu :o:D .

 

Nie rozumiem tylko po co te wynalazki, jesli zalacznik byl w Exelu? Nie lepiej wyslac normalnie? (pytanie raczej do wysylajacego)

 

 

Ale faktem jest, ze od jakiegos czasu moj laptop jakis dziwny sie zrobil, jakby "Obcy" siedzial, jakby go cos bralo od srodka :? .

 

Tych czyszczacych programow sie boje. Moj na pewno po tym nie wstanie. Czuje to.

Poza tym mam aktywny antywirus, wiec cool! 8) czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.