Skocz do zawartości

Model samochodu - wymiana silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Czy silniki bezszczotkowe montowane w modelach samochodów są specjalnej konstrukcji czy mogę założyć lotniczy (oczywiście z innym regulatorem) ?

Chodzi mi dokładnie o zamianę silnika z Subaru de agostini na silnik bezszczotkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodach montowane są inrunnery o kv od 2300 w górę.

De Agostini rozleci się przy dobrej bezszczotce.Wystarczy założyć przełożenia tuningowe oferowane jako opcja i już jest szybko,a jak ci mało to silnik szczotkowy 20T,na tym reglu mechanicznym można wszystko wsadzić nawet 14 T byle zasilanie wyrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f-150, dobrze mówi. jak założyłem mocniejszy silnik do tego modelu to mi satelity w mechanizmie różnicowym się pościerały bardzo szybko. Dobry i tani model który wytrzyma bezszczotke(bądźmy rozsądni w doborze silnika i regla, wiadomo 5,5zwoja nie wytrzyma)

to TT-01 bardzo popularny i co najważniejsze możesz go kupić za 200zł<...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, kolega robloz zapewne posiada apkę odbiornik servo i pakiet.

Nie mówcie że się nie da znaleźć TT-01 za 200zł. 3 tyg. temu była nowa za 200zł tylko bez budy, i ktoś szybko ja kupił. Koła reg. miała. wystarczy tylko dobrze poszukać i poczekać troszki to rodzynek się trafi, ewentualnie używkę można też dostać. [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden "rodzynek".Budy Tamiya zaczynają się od 160 zł więc gdzie ta super okazja.Regulator elektroniczny jest standardowo w zestawie.

Adam B jak klikniesz sobie w link w moim podpisie ,to rozjaśni Ci chyba trochę sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden "rodzynek".Budy Tamiya zaczynają się od 160 zł więc gdzie ta super okazja.Regulator elektroniczny jest standardowo w zestawie.

Adam B jak klikniesz sobie w link w moim podpisie ,to rozjaśni Ci chyba trochę sytuację.

Co porównujesz allegro z sklepem wiadomo że w sklepie TT-01 zaczynają sie od 400zł i w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze powrocmy na temat Bycmo... da sie gdzies kupic czesci zamienne?

mam ich troche ale jednak potrzebuje jeszcze mocowania kola na wahaczu

tego plastikowego..

 

tez zamierzam wsadzic tam sporego inrunnerka ale o 2180KV

 

i 3s li-po

 

wczesniej jeździlo u mnie na regulatorze mechanicznym , fabrycznej 540 i li-polu 3s 2200

 

zasowal az milo... oponki sa juz dosyc zjechane wiec palil gume lekko ale palil ... probowalem nawet driftu... 2 tygodnie temu rozebralem mechanizm roznicowy... defer jest w prawie idealnym stanie... zauwazylem ze byl tak smar... troche brudny, więc wyczyscilem i wymienilem go na nowy, czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc silnik wymienilem... istny potwór ;) dokladnie ma 2600kV jak sie okazalo... samochodzik caly... pieknie przyspiesza a nawet "pali" gume

 

silnik jak podal producent jest na 50A ja dalem regulator lotniczy 25A z hamulcem bo samochodowa 30 dopiero do mnie idzie

 

na baterii 3s 2200 20c jeździlem po lotnisku wyciagajac z modelu siodme poty w sprintach 35-40min... a jeszcze troche Mah zostalo , bo musialem konczyc( robilo sie ciemno )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.