Skocz do zawartości

pytanie belt cp v2


malymax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak nie masz głowy na to to sobie w ogóle odpuść bo polecisz raz. Wydaje ci się że Belta podłączysz i od razu będziesz śmigał? No to masz rację - wydaje ci się. Mając jakikolwiek model MUSISZ umieć go rozłożyć, złożyć, poustawiać i wiedzieć co robisz i dlaczego. W przeciwnym wypadku zabawa będzie trwała kilka sekund w najlepszym razie a w najgorszym uszkodzisz oprócz modelu kogoś/coś jeszcze. Poza tym co do Belta to przeszukaj to forum albo epheli.pl czy to to nadaje się na pierwszy model i czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie mówiłeś ale skoro nie umiesz złożyć i wyregulować helika to takie wnioski można wysnuć. Gdybyś miał już jakiś to te czynności nie sprawiałyby ci większego kłopotu.

Żeby była jasność - DragonFly, Picooz i inne furkadełka nie liczą się jako helikoptery. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, "zabawa" w helikoptery wymaga dużej znajomości techniki i wiedzy, sama umiejętność rozłożenia i złożenia nie wystarcza.A wiem co piszę bo jestem "mgr inż. mechanik.", a że jestem początkujący w tej materii więc chylę czoła przed wszystkimi którzy opanowali arkana tej trudnej sztuki.

Tutaj niestety, musisz być i mechanikiem i pilotem w jednej osobie. :(

A czy to jest belt czy t-rex bez "smykałki" do mechanizmów nie ruszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.