Skocz do zawartości

Czym kleić materace firmy INTEX?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Mój materac firmy INTEX dostał lekkiej wyrwy. Czym to kleić?

 

Próbowałem Butaprenem PATEX, Polimerem Dragon ( :) ), Kropelką oraz Wikolem ( :D ) - nic się tego pieroństwa nie chce trzymać.

 

Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...A ja skleiłem Butaprenem marki Butapren i trzyma! Przed posmarowaniem klejem zmatowiłem klejone miejsce jak i łatkę papierem ściernym potem warstwa kleju, po 15 minutach druga i po następnych 15 minutach przykleiłem. Wywaliłem"flaka" na balkon na słoneczko i wieczorem spałem już na nieflaczejącym materacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że testowałem kleje na solidnie zmatowionych próbkach i po wyschnięciu klej najzwyczajniej w świecie odchodzi od materiału (tak jak uhu por z palców :) )

 

Jutro wybiorę się do castoramy, byćmoże będą mieli klej Technicoll do miękkiego PCV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę swoje ostatnie odkrycie, czyli klej do szytek firmy Schwalbe.

 

Już mniejsza, że przykleił mi szytkę do obręczy, gdzie butapren odpadał, to jeszcze jak się oparłem o ścianę, to się przykleiłem do ściany.

Polecam spróbować, drogi nie jest, szukać musisz po sklepach rowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.