Skocz do zawartości

Całosezonowe latanie w okolicach Warszawy.


darek.3333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wieliszew i Pałacowa to trochę daleko jak dla mnie. Ale jaki to problem założyć taki temat odnośnie wspólnego latania? Czasami fajnie wspólnie polatać. Najlepiej rozpropagować taki wątek będąc na polu. Ktoś tu już pisał o lataniu w Wieliszewie więc może pomoże w początkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja często latam rano około 8.00 na Chobocie. Ostatnio wczoraj i dziś rano ale dziś rano polatał tylko kolega elektrykiem bo z powodu mgły widoczność ograniczała się do max 20m. :( Jak by ktoś chciał latać na tym lotnisku w godzinach rannych i szukał „współlatacza” to polecam się pamięci. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne latanie w takiej eskadrze.... My nadal latamy w Kącku... sobota , niedziela no i może dziś się też uda. :wink: Wczoraj to nawet w "szczycie" zjechały się cztery samochody. No i nie obyło się bez przygód ze ściąganiem motoszybowca z drzewa. :wink:

 

To filmik z latania w niedzielę 7.11.2010 odbudowanym Puzzlem spalinowym:

 

 

 

 

W dzień niepodległości też latałem tylko elektrykiem ale na zapomnianym lotnisku koło Karczewa. A dziś tj 14.11.2010 Puzzel nadal śmigał nad rozlewiskami Kącka. Przy południowym wietrze lądowaliśmy raz w poprzek pola ale dobieg skończył się w kałuży. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi nie zawsze chce się jechać na Wilanów więc wypatrzyem pola między Regułami a Pęcicami.

Czasem latamy tam z bratem, a i nawet pojawiają inni fani modelarstwa ;)

W przyszłym roku pewnie bedzie trzeba znaleźć coś innego...w końcu to pola uprawne i ktos może pogonić ;)

Filmik z poniedziałku....troszkę waiało ale dało się jeszcze polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zawsze chce się jechać na Wilanów

W przyszłym roku pewnie bedzie trzeba znaleźć coś innego...

Filmik fajny i dobrze , że nie zakończyliście sezonu tak jak my. :wink:

Z miejsca , w którym latacie macie bardzo blisko do lotniska modelarskiego Parzniew koło Pruszkowa :

 

http://www.lotnisko-rc.pl/news.php

 

Oblot Michasia w Kącku 21.11.2010 :

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=M6RX5a95Jlg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mi nie zawsze chce się jechać na Wilanów więc wypatrzyem pola między Regułami a Pęcicami.

Witam sąsiadów :)

Bardzo dobra - całoroczna - miejscówka jest przy Stawach Pęcickich. Łąka i żadnych i upraw, z miejscem do parkowania na zakręcie przy krzyżu:

Google maps

 

Może warto kiedyś w szerszym gronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów deproniarzy!!!

 

sezon halowy niebawem dobiegnie końca a ja chciałbym zaprosić kolegów latających deproniakami do Płońska na halę sportową.

przeważnie hala jest dostępna w wekend (sobota lub niedziela ok 2h)po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcją.

koszty wynajmu nie są straszne.

gdyby byli chętni to serdecznie zapraszam do pisania na PW.jakoś się zgadamy.

obecnie na hali latam tylko ja z kolegą a miejsca jest bardzo dużo,poza tym w grupie zawsze jest ciekawiej!

 

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zawsze chce się jechać na Wilanów więc wypatrzyem pola między Regułami a Pęcicami.

Witam sąsiadów :)

Bardzo dobra - całoroczna - miejscówka jest przy Stawach Pęcickich. Łąka i żadnych i upraw, z miejscem do parkowania na zakręcie przy krzyżu:

Google maps

 

Może warto kiedyś w szerszym gronie?

Jakie ograniczenia (spaliny też)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.