Skocz do zawartości

ciekawy hydroplan i model pod FPV


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

W opisie modelu pojawiły się komentarze, że próbują wysłać model 1,4 metra w pudle 1,8 metra. Mają racje, HC zawsze łasuje i na wymiarach, i na wadze. Ponadto ktoś go znalazl w pudle coś ponad 1 m w innym sklepie. Tylko cena pewnie nie ta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup taki duży model (jakby nie było 1,4 metra) do tego hydroplan, do tego z EPO, a niewiele ponad 200 PLN...

 

Cena wydaje mi się fajna, a z wyposażeniem z HK za 300 PLN model gotowy do lotu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z opinii na forum HC wynika, że były takie modele RTF z wyraźnym niedoborem mocy.

Bajki i banialuki. Nie bierz opinii o nie lotności zestawów RTF zbyt serio bo niestety większość osób które takie zestawy zamawiają to początkujący. A dla nich każdy model który rozbili ma niedobór mocy lub zakłócenia.

Latałem kilkoma modelami z HC, nawet tymi najtańszymi RTF i każdy latał świetnie bez jakiejkolwiek ingerencji. Jedyne co jest kiepskie czasami to jakość serw, turbinek EDF ale niestety za tak niewielkie pieniądze coś musi być z niższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie. Faktycznie model bez problemu będzie startował ze śniegu? Na latanie nad wodą jest chyba dla mnie trochę za wcześnie.

Oczywiście, że tak - ze śniegu łatwiej niz z wody. Ja też moją łodzią latającą najpierw na śniegu ćwiczyłem ślizgi, starty z oderwaniem od sniegu wreszcie loty i lądowania. Potem przyszła kolej na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.