Skocz do zawartości

SWARM - HobbyKing - tutaj zbieramy na zniżkę


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bardzo bardzo dziękuję !

 

Jakbyście mi jeszcze pomogli z tym :

 

http://www.hobbyking.com/SwarmSale.asp?id=36614

 

http://www.hobbyking.com/SwarmSale.asp?id=36621

 

To byłbym bardzo wdzięczny ! Obiecuję więcej nie wykorzystywać Waszej dobroci w najbliższym czasie :D. Z góry dziękuję wszystkim którzy pomogą jeszcze raz ( oczywiście na moją pomoc też możecie liczyć w przyszłości - jak coś prosze pisać pw ).

3/6 w obu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo, przymierzając sie do dużego zamówienia gdzie mam kilkanaście swarmów i dużo kasy w przód, pomyślałem, co by tu zrobić aby uniknąć proszenia ludzi na forum. No i wpadłem na pomysł, założenia kilku fikcyjnych kont (dokładnie tle ile potrzeba żeby był swarm), fikcyjne dane, świeżo założony email. Wszystko na inny nick. I co by tu dużo mówić, wchodzę na normalne konto, klikam w przedmiot, robię swarma, wylogowuje się, wklejam link na nowym koncie, klikam join, wracam do siebie na konto, patrzę rezultat, a tu o osobę więcej ;) Pozdrawiam swarmujących, Piotrek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, Polak potrafi ;d tak pomyślałem, że jeżeli jednak się okaże że przy 5 fikcyjnych kontach, jak będzie dochodziło do transakcji i jednak nie wyjdzie, to zawsze (jak ktoś chodzi do szkoły) można iść do biblioteki, a tam komputerków dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.