Skocz do zawartości

Kolejny hydroplan z HK - Coota


lordg90

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

RTF to RTF, w zestawie jest wszystko, nadajnik, odbiornik pakiet itp

 

Zestaw SkyLady to jest model RTF. Chińczycy wprowadzili swoje nazewnictwo które głupio się pokrywa z "polskim". Dawniej pisali że model jak ma wszystko oprócz odbiornika i nadajnika (i pakietu) to jest RTF, a teraz nazwali to Plug-n-fly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znajdzicie mi RTF w którym jest odbiornik i pakiet.

TUTAJ znajdziesz modele nie tylko z aparaturą i pakietem akumulatorów ale jeszcze z ładowarką oraz zestawy na pasmo 2,4GHz. :devil:

Sorry ale aparaturę to ja mam.

 

 

Nie lubię po prostu kiedy ktoś gada głupoty, że RTF to nie jest bo nie ma odbiornika i akumulatora....

To, że nie ma odbiornika ot oczywiste bo każdy niepoczątkujący modelarz ma swoje lepsze radio i odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ma rację że gada takie głupoty.RTF jak sama nazwa wskazuje gotowy do lotu,bez odbiornika i nadajnika Plug & play.Bez jakiegokolwiek wyposażenia ARF lub ARTF prawie gotowy do lotu.

Niemniej takie oznaczenia są różnie traktowane przez sprzedawców i producentów,np.RTF-em może być zestaw bez akumulatora i ładowarki a powinien być.

Jak to mówią reklama dźwignią handlu.

A RTF z pełnym wyposażeniem sprzedaje np.E-flite,Park-zone ,Kyosho,Hype czy nawet Pelikan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełny RTF ma też ART-TECH lub E_SKY !!!!!

 

wojtas_nt

 

RTF - READY TO FLY !!! i to zawsze oznaczało jedno w pudełku masz wszystko co potrzebne aby ulotnić model czyżby, nadal zbyt skomplikowane jak dal Ciebie ? może jeszcze chcesz "buzi" do modelu RTF :P.

 

jeżeli nadal tego nie możesz pojąc to kup sobie jeden z modeli RTF firm wymienionych przez f-150 lub Art-tech i zabaczysz co jest w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas_nt

melow

 

Dla mnie RTF to model z wyposażeniem potrzebnym do oblatania.

 

2 lata temu dla mnie RTFem był korsarz z radiem, pakietem i odbiornikiem z allegro. Teraz jako, że nie jestem początkujący- pojęcie RTF rozumiem wg. terminologii HobbyKinga.

 

A buzi do modelu RTF? Jak zaczną mi paczki przynosić listonoszki to o tym pomyślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.