Skocz do zawartości

Modelarze pomagają innym :)


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

298.70

Nie rozumiem czemu więcej osób nie chce pomóc ;w moim przypadku trwa to tylko 20 sekund (jak nie mniej) choć mój internet nie jest jakoś specjalnie szybki. Nawet poświęcając 20 sekund dziennie (czyli troszkę ponad minutę tygodniowo) pomagamy i to bardzo ! Po tygodniu mamy już 8.40 zł ! Tracąc średnio czas ,w którym nie wypijemy nawet porannej kawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

307.10

Nie koniecznie 500 osób. Wystarczyło by 200 aby było 240 zł dziennie. Tą sumę którą mamy mieli byśmy po troszkę ponad dniu. Ale większości się nie chce ,inni myślą że 1.2 zł dziennie to nie wiele ,więc niech inni pomagają. To jest złe myślenie ,ale tego nie zmienię ! Należy tylko zaapelować aby wszystkie osoby które mają do poświęcenia 20 sekund dziennie i jakieś 0.5 Watta prądu niech to zrobią. Naprawdę można pomóc !

ps. Ja klikam na wszystkie linki po kolei ,otwieram je w nowych kartach. Zanim się ostatni wczyta ja mam już 3 kliknięte. Więc robi się to naprawdę szybko i bezboleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.