Skocz do zawartości

Ursus FPV Relacja z budowy


miksell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 miesiące temu...

Przyszła pora na powiększenie Ursusa. Obecnie ma 1.8m. Doecolwo ma mieć 2.2m ;-)

W tym celu zaopatrzyłem się od producenta w końcówki skrzydeł. Jedyne co musiałem zrobić to wyciąć lotki i szpary na listewki. Jeśli ma się drut oporowy i zasilacz, nie stanowi to problemów. W celu połączenia nowych końcówek odciąłem po ok 4 cm istniejące skrzydła w celu dostania się do wzmocnień z sosny ;-) Potem klejenie na UHU, CA i wklejanie wzmocnień i skrzydła gotowe. Tylko pomalować i oblatać :D

 

 

Dołączona grafika[/url] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img6817f.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

img6819y.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

img6815z.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

img6821l.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

img6820h.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]gotowewp.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Obecny silnik przeznaczony jest do modeli 1 kg. Mój waży już ok 1.9kg ;-) W sumie to jak model mocno się wyrzuci to daje sobie rade. Jednak musi się rozpędzać ;-)

 

Zamówiłem silnik TurboJet o mocy ok 500W na 30A z przeznaczeniem do modeli 2.5kg. Powinno wystarczyć ;-)

 

Mam pytanie,jak spisuje się Ursus z tym silnikiem?Ja zamontowałem ten silnik ale ledwo Ursusa ciągnie,model 1900g gotowy do lotu,pakiety 2200mah lipo 3S

Generalnie mam problem z tym modelem,może pomożecie?

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/30634-ursus-xxl-i-wielkie-problemy-przy-oblocie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.