Skocz do zawartości

TYGRYS Otto Carriusa 1/35 ITALERI


Gość horn3t

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero zauważyłem, że jest na forum dział o modelach redukcyjnych. W chwilach wolnych znudzony samolotami lepie sobie takie modele :)

 

Dołączona grafika

żródło: " Tigers in the mud. The combat career of German panzer commander Otto Carius" autorstwa Otto Cariusa edycja Stackpole Books

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brudzisz poza błotkiem?

Wstawiłem jedno oryginalne zdjęcie pojazdu mam jeszcze dwa, pojazd nie był mocno przybrudzony starłem się być wierny oryginalnej dokumentacji zdjęciowej.

Warto zwrócić uwagę na przednią płytę pancerza na zdjęciu oryginału i moim modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na przednią płytę pancerza na zdjęciu oryginału i moim modelu.

identyczny brud ;] możesz zrobić fote modelu z podobnej perspektywy co ma oryginał i w Photoshopie przerobić ;]

Niesądzę by Horn3t by mógł sobie na to pozwolić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że się podoba :D model jak widać już ma swoje lata, zdjęcia wszystkiego nie oddają.

To był mój pierwszy pojazd jaki lepiłem w życiu.

Używam do malowania stary aerograf produkcji radzieckiej (mam dwa takie), farby akrylowe Pactra i tradycyjne Humbrole.

Do brudzenia, używam suchych pasteli i pigmentów nanoszonych metoda suchego pędzla, błoto robiłem z farby olejnej Humbrol w odpowiednim kolorze zmieszanej z bardzo drobnym piaskiem dla zwierzątek domowych kupionym w sklepie zoologicznym. Staram się nie przesądzać z brudzeniem bo widziałem dużo modeli, które były pięknie zbudowane ale po na niesionych śladach eksploatacji nie wyglądały realnie.

Każdy model jaki buduje staram się wykonać zgodnie dokumentacją zdjęciową dotyczy to modeli samolotów i pojazdów i „fotoszopa” nie używam :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na Dioramę - Tygrysek powinien stać jedną gąsiennicą na ustrzelonym Shermanie. :twisted: I dumnie pręzyć działo do zdjęcia. :mrgreen:

:) Lepiej T-34 zamiast Shermana, a obok na łancuszku żywy chomik udający ruskiego niedźwiedzia przywiązanego do drzewa. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.