Skocz do zawartości

ogniwa X-Cell - czy ktoś używał ?


mmarko25

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Jak w temacie, czy ktoś używał i mógłby sie wypowiedzieć czy warto kupić?

Właśnie musze zrobić małe zakupy i zastanawiam sie nad tym pakietem:

http://nastik.pl/pakiet-odbiornika-xcell-1100mah-nicd-p-943.html

 

Szczerze mówiąc nie ma za bardzo wyboru w pakietach NiCd a właśnie takie potrzebuje (do małej spalinówki)

 

Czy moglibyście mi polecić jakieś inny konkretny pakiet ??

 

Ten mi się podoba:

http://nastik.pl/pakiet-odbiornika-sanyo-1800mah-nicd-p-1410.html ale jest dość drogi...

 

Czy ktoś z was używał pakietów NiMH w spalinówkach ?? i z jakim skutkiem??

 

pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, NiMH nie powinno sie uzywać w spalinach ze wzgl. na drgania, których ten typ akumulatorów nie lubi...

 

Patrzyłem w Batimex'ie ale jak wpisałem NiCd 4,8V to tylko 3 pozycje wyskoczyły.

 

Generalnie przymierzam sie do zakupu ładowarki Shark w Nastiku, i tam też chciałbym kupić aku NiCd 4,8V (żeby zaoszczędzić na kosztach wysyłki).

Już sam nie wiem.. czy brać te Xcell'e czy kupić pojedyncze ogniwa Sanyo i lutować (choć lutowania chciałbym uniknąć), czy może wybrac jakiś NiMH...

 

Proszę o rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w Batimex'ie ale jak wpisałem NiCd 4,8V to tylko 3 pozycje wyskoczyły

Batimex sprzedaje głównie pojedyńcze ogniwa albo zgrzewa z nich pakiety na zamówienie. Mamy z Motylastym pakiety do nadajników od nich. Ale podobno zgrzewają punktowo, więc do dużych prądów nie bardzo się to nadaje, lepiej polutować.

Natomiast w dziale Ogniwa przemysłowe NiCd cylindryczne są 43 pozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.