Skocz do zawartości

Nowy model na 2011 - ULTIMAT 50cc


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

film dostępny na youtube : http://youtu.be/5jLNmGl70Is "pierwszy lot Maćka Ultimatem -28.05.11r." :D szału nie ma ale pyrkanko w powietrzu jest :devil:

mam jeszcze movie z docierania silnika ale tam to akcja wogóle juz nie porywa tylko pyrk pyrk pyyyyyrk pyyyyyyrk i pyrk pyrk i tak prerz 1 godzine.... :rotfl:

 

aa zapomniałem o pierwszych wrażeniach..... ta kolorystyka nie wiem czy to była kwestia akurat braku słońca ale na pochmurnym niebie był słabo widoczny w każdej pozycji.....fajnie beczki kręci tak jakoś inaczej niż yaczek i ogólnie to fajny mógłby być troszkę większy :D

 

ten model chyba nauczy mnie cierpliwości bo skręcanie skrzydeł :evil: i ich rozkręcanie :evil: tu trzeba mieć cierpliwość.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HELP

 

mam problem ostatnio pojechałem z ultkiem polatać i polatałem ale dookoła modelu silnik nie chciał gadać... :shock: dla przypomnienia brand new :shock: DA-50 i tu Radek się ucieszy :twisted:

 

silnik zaskoczył na ssaniu ale później nie chciał już zapalić (ramie do diś mnie boli)

 

Iskra jest, paliwo dochodzi ale zalewa świece. Co może być nie tak. Obie iglice wykręcone na 2 obroty - silnik na docieraniu.

 

Czy np przedmuchanie powietrzem spr. gaźnika pomoże...

 

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra jest, paliwo dochodzi ale zalewa świece. Co może być nie tak. Obie iglice wykręcone na 2 obroty - silnik na docieraniu.

Miałem podobne szopki z DLem. Zapłon się troszkę odlutował i nie był ekranowany przez krótki czas i coś się w nim zepsuło. Objawy identyczne jak u Ciebie. Jak zmniejszyłem przerwę na świecy to jakoś chodził, ale nie miał pełnej mocy, też kaprysił przy odpalaniu. Rozbierz gaźnik, poczyść ręcznie(bez sprężarki), sprawdź przewody paliwowe, może coś jest nie tak. Nie mam dużego doświadczenia z silnikami benzynowymi i mówię tylko o przypadku jaki ja miałem. Spróbuj, może coś pomoże, albo ktoś bardziej doświadczony doradzi coś więcej. Myślę, że czujka przy wale powinna być dobrze ustawiona fabrycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.