Skocz do zawartości

Nowy model na 2011 - ULTIMAT 50cc


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powoli ale coś tam przybywa:

 

włącznik zasilania odbiornika jeti:

Dołączona grafika

 

wł. zapłonu powerbox:

Dołączona grafika

 

wieżyczka, wlew, przelotka do podłączenia górnego płata:

Dołączona grafika

 

ster kierunku już działa:

Dołączona grafika

 

Obecnie czekam na tuleje to silnika, kołpak, złącza mpx, trochę czarnej folii bo chce nakleić pasy na spodzie dolnego płata....

 

cdn....[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP :!: HELP :!:

 

Dołączona grafika

 

ma może ktoś pomysł jak zrobić przedłużenie bo brakuje 2,5cm !!! Odziwo chiński RCGF pasuje idealnie :shock: wychodzi zwarta i kompaktowa budowa DA jako "-" :evil:

 

Wstępnie myślałem o ponaklejaniu 4 klocków 30mmx30mm ze sklejki i do tego przykręcić silnik jak myślicie zda to egzamin....

 

Teoretycznie to te podkładki które są z silnikiem wyglądają mocno jakby je zespolić żywicą....tyle że ich mam osiem tylko......są one dodawane do silnika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel szukam tych tulei ale jak na razie bezowocnie.......

 

Ot podkładek metalowych chyba wolałbym zamontować te drewniane klocki. Wstępnie plan zakłada posklejanie żywicą 2x 10mm sklejka + 2,5 mm. Wtedy dłuższe śruby no i powstaje pytanie czy to będzie dzialać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy to będzie dzialać....

Nie powinno być problemów. Miałem w katanie ten sam problem, podłożyłem klocki(zdaje się dębowe) też ok 2,5cm i latało 3 sezony bez żadnego odkręcenia się czy czegoś takiego. Sklejka spokojnie powinna wytrzymać. Dla pewności można jeszcze na koniec machnąć lakierem. A może zaimportuj szpule od RCGFa?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.