Skocz do zawartości

Ultron 3D


Vadic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Właśnie z tym zasięgiem to cuda chyba można wyczyniać ;) A mam pytanie jeszcze o śmigło -Jakie? :mrgreen: :mrgreen: A jaka jest różnica między mocniejszym silnikiem i mniejszym śmigłem, a większym śmigłem i słabszym silnikiem? :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jaka jest różnica między mocniejszym silnikiem i mniejszym śmigłem, a większym śmigłem i słabszym silnikiem? :D:)

Małe śmigło ,mocny silnik- powstaje wtedy większa prędkość,a mniejsza moc.

Duże śmigło, słaby silnik- powstaje większa moc,a mniejsza prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafciu, 2 kilosy to chyba wystarczająco daleka jak na moje możliwości :wink:

A co do Ultrona to w poniedziałek wkleję

najprawdopodobniej skrzydła. Pakiet nie będzie firmy Turnigy taki jak polecał Łukasz w 2 poście. Będzie on firmy Zippy 1000mAh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze bo turningy to shit ;P

A ile rzeczy miałeś? Ja aparaturę, pakiety, silniki, regulatory. Wszystko polecam z czystym sumieniem jako czołówka cena/jakość.

 

 

Tak, aparaturę polecam... Jak nie masz kasy i nie potrzebujesz renomy (czyli futaby i innych "ekskluziw") to śmiało bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz K., z turningy nie masz najmniejszej racji - są świetne .

Może twoi koledzy dostali buble , zdarza się i tak - ja mam dobre śmigały cały sezon i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć .

Mam też sporo flightmaxów - z 10 sztuk , są dobre dlatego że nie puchną a po lotach rexem jest im ciepło , nie tracą na pojemności tylko kabelki od balancera czasami się oderwą i wtedy trzeba się pobawić :)

Także nie powinieneś mówić że są złe...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.