Skocz do zawartości

Ultron 3D


Vadic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

normalnie temat "juniorski (średnia wieku udzielającyh się w nim to maks 18 lat (po dodaniu tych "starszych" :D) Poza tym model b.fajny ale proszę cię zrób trenerka (RWD toto czy coś innego) bo jak rozbijesz bedzie szkoda (też latalem nim jako "drugim" (najpierw delta) i lot trwal ok 3 sekund i zakonczyl sie na krawezniku. Naprawilem go i wzmocnilem troche przez co wazy prawie 600g (o_O wiem że cho*ernie dużo) ale lata nadal b.dobrze na silniku o ciagu 900g, pakiecie 1,5Ah, regiel 25A i turnigy 9x v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha bo już się przestraszyłem z tymi dźwigniami bo 5 razy przymierzałem i jeszcze dużo kłopotu z wklejeniem było. Co do wyposażenia zamówiłem już wszystko tylko trzeba teraz czekać aż przyślą. Wziąłem inny silnik i pakiet

http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5423 ---- Silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mu zwracam uwagę, ale jeszcze go naprostują z ortografią. Model ma profil symetryczny? Na ostatnim zdjęciu widać jakby nie byl symetryczny. Może źle widzę, bo mam wzrok słaby :oops: Jaką planujesz masę do lotu? Silnik jest trochę za ciężki, 39 gram to za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeżeli o wznios chodzi to w łączniku zauważyłem małą wypukłość. Chodzi mi o to, że z jednej strony jest tak jakby po małym łuku, więc nie jest to idealny prostokąt. Pamiętam, że zaznaczałem górę, więc chyba dobrze wkleiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poczytałem trochę pooglądałem i całkiem ładnie to idzie.

Mam tylko jedno pytanie masz może szynszyle w domu albo jakieś szczurki chomiki czy tym podobne kablojady ? Pytam bo sam mam szynszyle i wiem że lubią depron, a te dziurki zrobione pod kable od serw wyglądają jak ich robota. :D :wink:

 

Poza tym nie będę cię prostował jeśli chodzi o dobór modelu.

Sam zaczynałem od modelu akrobata konstrukcyjnego (balsiak) latał jakieś 30sekund :mrgreen:

Potem był mig7. Zdenerwowałem nawet kilku ludzi na forum budując ten model na przekór i tak go zbudowałem i rozbiłem. No cóż taki już ze mnie uparciuch :mrgreen:

 

Buduj więc modele i ucz się na własnych błędach. Ja osobiście życzę powodzenia i czekam na dalsze relacje i może jakiś filmik z oblotu.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie!

Ultron jest już gotowy do lotu. :mrgreen: :mrgreen:

Fotki zrobiłem ale słabo wyszły ( słabe oświetlenie ) jutro zrobię lepsze.

Wagi na razie nie znam. Jak myślicie, ile powinien ważyć taki normalny Ultron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.