Skocz do zawartości

Pare pytań o elektronikę


MarekRC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż mam problem z dwoma silnikami:

Chcę je podłączyć tak że gdy dam drążek do przodu oby dwa będą przyśpieszać i zwalniać, a gdy dam drążek w np. lewo to lewy silnik zwolni w zależności od wychylenia drążka. Czy da się takie coś zrobić ? Jeżeli tak to proszę o radę.

Pozdrawiam

 

edit: silniki bezszczotkowe, na tych regulatorach http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2163

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Różnią się. Pierwszy trzyma nieruchomo ogon w osi, a drugi dziób. 8) Faktycznie dla laików i amatorów wydaje się to niemal identyczne, ale PRAWDZIWY ZNAWCA TEMATU i "Miszczu Osiedla", rozróżni je bez problemu. Trzeba im (żyrkom) tylko zajrzeć pod brzuszek i widać, czy tam jest dzióbek, czy ogonek... :twisted:

 

2 - Nie wiem. Trzeba by ją przetestować osobiście. Ale pamiętaj, że nie masz gwarancji że przyślą ci TĄ akurat aparaturę. Mogą się w magazynie pomylić i wysłać inny egzemplarz leżący obok, o który nie pytasz... I wtedy może się okazać, że mówimy nieprawdę. :wink:

 

3 - Jak zaczniesz programować regulatory, to zobaczysz, czy jest to opcja warta tych 30-50zł. Jak ktoś ceni rękodzieło, będzie przeciwny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.