Skocz do zawartości

Jaki symulator ?


adammis67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanie, może ktoś mi podpowie. Posiadam nadajnik HITEC EKLIPSE 7. Chciałbym poćwiczyć latanie na symulatorze, mam dwa na oku, ale nie wiem który będzie dobry. Pierwszy to: FlightGear v1.9.0 następny to: Flight Simulator 2000. Czy któryś z nich zadziała z HITECEM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to sensu.

Oba to symulatory lotu... samolotów. Dużo lepiej sprawdza się porządny Joystick do symulatorów, np. coś Saiteka z rodziny Cyborg. Latanie tam na aparaturze będzie koszmarem. Szkoda nerwów i rąk.

 

Do trenowania latania na modelach, lepsze będą symulatory... modeli.

 

Niesmiertelny FMS oraz nieco lepszy LEO's RC Simulator.

Oba są darmowe do ściągnięcia z sieci. Twój nadajnik powinien z nimi działać bez większego kłopotu.

 

A tak przy okazji, lepiej już wybrać Flight Simulator 2004, niż 2000. Jest obecnie dostępny w którejś serii "tanich" gier jako wznowienie, za ok. 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepiej potrenować nawet na jakimś darmowym jak rozwalać modele. Moje zdanie jak nie masz kasy to potrenuj na jakimś darmowym zobaczysz, co to daje i przekonasz się do tego, że może warto zapłacić za symulator. Ja na początku latałem na FMS-sie grafika do kitu, realizmu brak, ale zrobił swoje. No niestety kabelek do podłączenia na usb musisz kupić lub pobawić się i podłączyć pod kartę dźwiękową

Pozdrawiam Zdzisław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podłączenie Hitec-a można zakupić kabelek GWS USB przez który możesz skonfigurować apkę w symku do latania. Przykładowy opis TU.

 

Z Phoenixem dostajesz kabel USB z zamontowanym boxem (kluczem sprzętowym), a na końcu zakładasz dokupioną odpowiednią przejściówkę do danej apki. Są dostępne do praktycznie wszystkich typów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.