Skocz do zawartości

Czy mozna przemiszczac sie przy pomocy heli rc?


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

ps: - tak tak wiem gdyby coś poszło nie tak zabili by nie tylko siebie ale i miliony niewinnych ludzi.

- dzieci w afryce nie maja takich helików ani samochodzików i nie mają takich głupich pomysłów.

- teraz mnóstwo 13 latków będzie się ciągało helikami i zabijało kolejne miliony

 

...mam nadzieje, że to wyczerpuje temat i ucina głupie dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: - tak tak wiem gdyby coś poszło nie tak zabili by nie tylko siebie ale i miliony niewinnych ludzi.

 

To się nazywa paranoja. To się leczy. Idź do psychiatry. Młody jesteś, masz szansę na pigułkach typu "Prozac" dojechać do emerytury, jako w miarę normalny człowiek. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysłów.

- teraz mnóstwo 13 latków będzie się ciągało helikami i zabijało kolejne miliony.....

.... komarów i innych ledwo widocznych owadów.

Jak Ci przejdzie to napisz coś sensownego i proszę przestań pić to świństwo bo ono Ci szkodzi. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- tak tak wiem gdyby coś poszło nie tak zabili by nie tylko siebie ale i miliony niewinnych ludzi

A co bombę atomową na pokładzie tego heli wieźli?

Wtedy miliardów. :lol::lol::lol:

Mo chyba że tylko konwencjonalną ale wtedy najwyżej tysięcy jak sądzę. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie, czy Wy jesteście aż tak sztywni by nie wyczuć ironi? Od razu jak zobaczyłem tytuł tematu i film bez przeczytania komentarza rabita już w myślach miałem co się tu rozpęta :roll:

Śmiać mi się chce jak czytam co niektórych wypowiedzi, przecież mógł by ktoś zginac, przecież to niebezpieczne, a co by było gdyby.... ! Ludzie trochę wyluzujcie bo tego sie czytac nie da :?

 

Najlepiej to nie wychodzić z domu bo jeszcze jakiś zabłąkany pies spadnie z nieba prosto na głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co niektórych wypowiedzi

Ja tam tylko jedną hmm dziwną widzę.:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=CB_ToQf_MO8&feature=player_embedded#!

 

 

 

 

ps: - tak tak wiem gdyby coś poszło nie tak zabili by nie tylko siebie ale i miliony niewinnych ludzi.

- dzieci w afryce nie maja takich helików ani samochodzików i nie mają takich głupich pomysłów.

- teraz mnóstwo 13 latków będzie się ciągało helikami i zabijało kolejne miliony

 

...mam nadzieje, że to wyczerpuje temat i ucina głupie dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.