Skocz do zawartości

Podświetlana platforma dla wahadłowca


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z wolnego czasu i brzydkiej pogody wydłubałem sobie rusztowanie imitujące platformę podtrzymującą wahadłowiec. Cały sęk w tym że platforma ma podświetlać model. Na razie zasilanie jest z lipo 3s a jak znajdę zasilacz 12V to przelutuję końcówkę i podepnę do platformy. Włącznik ON OFF zamontowany jest na dole rusztowania.

Na dole umieściłem 3 diody LED STRIP z allegro, na górze platformy również 3 sztuki.

Zamierzam jeszcze z boku na środku zrobić ramię na którym będzie jedna diodka.

 

W tygodniu malowanie konstrukcji i gotowe :)

 

A świeci tak:

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze będzie jeszcze tylko 6 elementów ale na tej fotce akurat by ich nie było widać.

 

Z boków będą natomiast platformy, rureczki i takie tam.

 

A oryginał wygląda tak (czyli prawie jak moja :lol:) :

 

http://chamorrobible.org/images/photos/gpw-20051129-NASA-GPN-2000-000968-rollout-of-Space-Shuttle-Atlantis-STS-79-to-Launch-Pad-39A-Florida-19960820-other.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ściągnięte za darmo z internetu.

 

A no i zapomniałem powiedzieć najważniejszego, ale widzę, że nikt nie zauważył.

 

Wahadłowiec to skala 1:100 a platforma 1:144 ;) Niestety nie ma wersji 1:100, no i nie mieściła by mi się na półce. Musiałem przerobić otwory na silniki żeby rakieta się w nie zmieściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.