Skocz do zawartości

Mocowanie silnika za wręgą w kombacie


Michal_94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do was pytanie .

Posiadam silnik RAY C2830-09 który mocuje się za wręgą był on stosowany w kombacie kolegi ale kompletnie nie mam pojęcia jak on to rozwiązał a nie mam z nim kontaktu.

Wpadłem na pomysł aby silnik z wręga wkleić na 2 wystające z przodu kadłuba kawałki epp.

 

http://www.cyber-fly.pl/produkt-1453.html ( tutaj są pokazane te 2 kawałki epp)

 

Czy silnik nie poleci z wręgą razem przy starcie?

 

Ps. Silnik dostanie pakiet 3s

 

Pozdrawiam oraz z góry dziękuje za odpowiedź,

Michał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal_94 spróbuj PRZEBIĆ oś silnika aby wychodziła z drugiej strony . Czynność TĄ musisz wykonywać DOŚĆ DELIKATNIE aby nie skrzywić ośki i sprawdź czy wszystkie ZABEZPIECZENIA położenia osi silnika w obudowie zostały odkręcone lub poluzowane ( jakieś małe śrubki imbusowe , pierścienie zegera itp).Używaj do tej czynności gumowego lub drewnianego młotka albo kawałek twardego drewna , nie uderzaj bezpośrednio w ośkę metalowym młotkiem . Po UDANYM przebiciu ośki montaż silnika nie będzie już wymagał TRUDNEGO montażu . Aczkolwiek montaż silnika pokazany na białym MIGU jest chyba najlepszy i najprostszy do wykonania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.