Skocz do zawartości

Odejście z modelarstwa


radzik1e

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale muszę zakończyć dopiero rozpoczętą karierę z modelarstwem przynajmniej na jakiś czas. :cry:

Pierwszym powodem jest brak pieniędzy na aparature i wszystkie inne części-Zbieranie puszek zajmuje mi duuuużo czasu i Pieniążków zbyt dużo z tego nie ma więc na aparature nie nazbieram, od rodziców nie ma na co liczyć, w zimę truskawki nie rosną więc nie nazbieram sobie kasy na wyposażenie do modelu.

Drugim problemem jest trochę mało czasu tylko po jakiejś godzince lub czasami dwie na tydzień bo w cały tydzień szkoła i nauka.Model który zrobiłem-Rwd 5 by skazoo zostawię sobie. Morze za jakiś czas wrócę do modelarstwa.

Cześć

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sądzę że powinienem się odezwać też miałem kryzys ale to forum mnie podbudowało i postawiło na nogi. :) Od PRZEMIŁEGO PANA KTÓREGO ZNAM JAKO Dj. dostałem model samolotu z prawie pełnym wyposażeniem nie miał tylko pakietu. Kiedy już przyszedł pokazałem go babci i po kilku proźbach zgodziła się mnie sponsorować :D , wiem że 40 zł to nie bogactwo ale już mam na np. depron. Sprzedałem motorynkę którą dostałem ale niestety przez mój błąd sprzedałem ją za "psie pieniądze" za pieniądze kupiłem pakiet i zbieram teraz na ładowarkę. Zapomniałem wspomnieć o QBATUSIE który wysłał mi aparaturę (pokryłem tylko koszt przesyłki) za którą szczerze dziękuję :mrgreen:

P.S jeśli o kimś zapomniałem proszę mnie poprawić ważne żeby się nie poddawać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcesz żeby latało to zacznij sobie kleić rzutki, gumówki itp. z depronu. JA miałem podobnie z rodzicami, ale jak zobaczyli że to nie jest zabawa na lato to dalej juz jakoś łatwiej poszło. Rodzice się przekonali i teraz jeżdżą ze mną żeby polatać. Klej, rzucaj rozbijaj. Trzymaj się. Na początku zacznij od szybowców. Bo to tylko aparatura, 2 serwa, pakiet i trochę depronu. Aparaturza 4ch i 2 serwa na hk to jakieś 150zł więc masz czas do lata żeby nazbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem oriola zabawke latało bardzo ładnie rodzice to widzieli i jednak nie zmienili za bardzo zdania.Ale nic może babcie jakoś namówie da mi pare zł apropo może ktoś ma bardzo tanią apkę z odbiornikikiem na zbyciu 4kan to jak bym namówił babcię to bym ją odkupił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem na początku problem z rodzicami ale z urodzin i innych tego typu imprez uzbierało się i kopiłem używany silnik mvvs 2.5ccm aparaturę serwa zrobiłem model balsowy ze strony rodziców było że pobawię się chwile i zostawię pierwszy lot i model się rozwalił trochę za ciężki był potem zrobiłem akrobatkę pod silnik 2.5ccm też się rozwaliła został mi tylko kadłub później nazbierałem na nowy silnik padło na asp 46 7.5ccm kupiłem nowy trochę kasy mojej trochę pożyczyłem od brata co mu musiałem oddać później zrobiłem półmakiete cessny 182 latała bardzo ładnie ale trochę mułowato i wolno jak dla mnie więc zrobiłem akrobatkę extry 300s rozwaliła się już ni raz ale jakoś daje rady ją naprawiać po drodze jeszcze były deskowe depronowce silnik elektryczny teraz robię mini edge z modelarza i chce zrobić wersję dużą tego modelu tak pod silnik 6ccm dać tam 7.5ccm i wio jakoś leci choć nie zawsze jest kasa jakby ktoś miał jakieś plany ładnej akrobatki typu edge 540 lub extra 330s pod silnik 6ccm lub 7.5 ccm to bym prosił na maila elektronik-adam@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponować możesz. Szczególnie dobrymi klientami są ci, którzy posiadają "sławojkę" na zewnątrz i muszą rano wstawać... :twisted:

Poza tym, od bramy do garażu też bywa trochę metrów kwadratowych, a szkoda niszczyć zderzaki w aucie, zamieniając je w pług śnieżny.

Wtedy możesz wkroczyć ty i za niewygórowaną cenę, np. 5zł/m2 oszczędzić sąsiadowi wydatków na akcesoria karoseryjne. :D

 

Trzeba tylko wypatrzeć okazję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.