Skocz do zawartości

Pierwsze wrazenia z OS LA 46


throd

Rekomendowane odpowiedzi

Ok w pelni sie zgadzam troche mnie ponioslo w zachwalaniu tego silnik. Jednak uwazam ze dla poczatkujacego modelarza latwosc z jake ten silnik daje sie regulowac jest nie do przecenienia i chyba to bylo przyczyna tak pochlebnej i deczko pochopnej recenzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak uwazam ze dla poczatkujacego modelarza latwosc z jake ten silnik daje sie regulowac jest nie do przecenienia i chyba to bylo przyczyna tak pochlebnej i deczko pochopnej recenzji.

 

To i ja dorzuce kamyczek.

Dla kompletnego laika,jakim jestem,jest to najlepszy wybor-silnik made in Japan os??

La lub pochodne.To z doswiadczen.Z obserwacji,nieraz widywalem markowe silniki w zmaganiach doswiadczonych stazem modelarzy-nieraz wracali pokonani do domu-nie zapalil :twisted: A osiagi dla trenerka to juz czwarta pozycja w randze pozadanych cech.Mimo ze ,,doswiadczeni'' modelarze radzili , ja kupilem nastepny os 55 , i po czterech-pionowych kretach, wydlubaniu ziemi z gardzieli gaznika,dziala dalej.OS 46 la rowniezDwa krety-pionowe.I tu nie przekonaja mnie zadne argumenty,po tym jak zobaczylem jak w Saito model zlamal smiglo i skrzywil wal-po lekkim cyrklu modelarza z doswiadczeniem.

Czyli dla zielonych i trenerko lubnych - jest to najlepszy wybor.Inne wykluczam,Tigra do dzis lezy w szufladzie-zaraz padna opisy o prostocie regulacji-a po co,os pali od razu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tigra do dzis lezy w szufladzie-zaraz padna opisy o prostocie regulacji-a po co,os pali od razu :lol:

 

No nie powiedzialbym. Dobrze wyregulowany Tiger tez pali od palca. Tylko ze to nie jest wcale proste. Tzn jest jak ktos wie o co chodzi i dotrze juz silnik. JA tez mam 46La i przyznaje ze praca z nim jest bezstresowa. Leje paliwo, ustawiam mak obroty i model lata. Ostatnio wsadzilem go do Corsaira F4U 1:12 o rozpietosci 1.2m :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.