Skocz do zawartości

Mono I INGWAR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czas przedstawić co tam majstrowałem wieczorami.

 

Setup;

 

Skorupa INGWAR -Alek

 

Wałek-Michał

 

Silnik-Turnigy B36-40-05 3900kv Inrunner

 

Regulator-Turnigy AquaStar 120A

 

Pakiet-ZIPPY Flightmax 5800mAh 2S1P 30C

 

Serwo-Hitec HS-81

 

Śruba-Graupner K 37.5

 

Waga do pływania- 1050 gram

 

Fotki;

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób to lata??

W taki jakiego nawet nie potrafisz sobie wyobrazić

 

 

W jaki sposób to lata??

jak się mocno rozpędzisz i zawieje to lata :roll: :devil:

Kolega dobrze prawi chwała mu za to.

 

 

 

Na czarno to pomalować i jak Grom w raju:D nie ten dział

Niestety grom to inna klasa.

 

zgłaszanie postów sie popsuło? czy tak walnąc spama zeby było?

Ale wtopa przyznaje się gruba pomyłka całkowicie nie ten dział ale obiecuje poprawę :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale model na prawdę mi się podoba. Kiedy testy na wodzie? Chciałbym zobaczyć to cudo w akcji :)

Malutki teścik już był na wodzie ale niestety było już troszeczkę ciemno i zrezygnowałem.Jak dla mnie i zważywszy na chińskie wyposażenie to jest dobrze,na prostej idzie poprawnie nie skacze ale zakręty trochę kuleją... W weekend jak pogoda pozwoli to będzie filmik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na video :) Błąka mi sie samochodowy silnik 2.5 ccm i tak nie wiem co z nim zrobic, a ciagnie mnie do wody... Znasz cos prostego w budowie gdzie mozna by to uzyc?

Na to pytanie nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć, brak odpowiedniej wiedzy... ale mogę Cie pokierować na stronkę www.fsrv.wroclaw.pl tam są odpowiedni ludzie aby cokolwiek sie wypowiedzieć w sprawie silnika choć raczej nic z tego nie będzie....

 

Co do kadłuba tu masz prosty http://marek.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=761

A tu co można z niego zrobić http://marek.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=3114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczam, że nie miałem nigdy szybkiej łódki, ślizgu itp

Linki jakoś nie działają (tzn trzeba się logować, albo wyszukiwarka nie znajduje hasła ingwar), więc zapytam tutaj: w jakim celu otwory i tunel w kadłubie?

Witam tunel w kadłubie jest to tak zwana komora zalewowa a jest ona po to aby model po wywrotce na plecy nabrał w nią wody i odwrócił się spowrotem, dziurki są po to aby ten proces przyspieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwilem sie troche ze az 120A.. chcialbym taki slizg zeby pociagnelo max 50A

 

a jak nie to spalinka 2,5ccm

Z reguły w mono I stosuje się regulatory 60-120 A zawsze mieć lepiej jakiś zapas...Czytałem twój post o riggerze i jeżeli planujesz tam wsadzić ten regiel 50 A to nic z tego nie będzie...Słuchaj jak radzi Ci Mike 217 facet wie co mówi i ma duże doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąka mi sie samochodowy silnik 2.5 ccm i tak nie wiem co z nim zrobic,

Wg mnie ten silnik nadaje się tylko do aut. W łodzi się ugotuje. Musiałby mieć głowicę chłodzoną wodą. Jeżeli już to silnik lotniczy i na wieży napęd śmigłowy.

Ale jak się wywróci to i komora nie pomoże, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.