Skocz do zawartości

Niedzielne popołudnie z kamerą na pokładzie


blekis

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny filmik;). Fajnie spokojnie lata Ci ten ES, a miejsce kamerki jak dla mnie jest ok. Widać przynajmniej, że na czymś ona leci a nie sama się unosi ;P, Spróbuj zamontować ją na stateczniku poziomym, stamtąd też jest ciekawy widok:).

 

2 małe pytania:

1 - jaka to kamerka

2 - trudno jest się nauczyć łapać model w locie ? i czy dam rade tak zrobić z silnikiem i śmigłem składanym na dziobie modelu?

 

Pozdrawiam!.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak...kamerka to Aiptek Pen Cam Trio HD.

Co do lapania to ręki to myśle że to że masz śmigło z przodu nie bedzie przeszkadzać. Oczywiście tylko musisz uważać.

Co pomogło mi w tym aby w miarę opanować lot do ręki to ćwiczenie kótre zadał mi brat...lot po 8-ce pare cm nad ziemią, potem lot do siebie i przelot nad głową.

Mimo wszystko czasem sie nie udaje ;)

 

Kolego strejla_u najczęściej latam na polach pomiędzy Regułami a Pęcicami, jeśli nie sam to z bratem latamy. Jest tu dużo otwartej przestrzeni. Czasem się też pojawiają inne osoby z modelami.

A tak propos widzę że pochodzisz no powiedzmy z moich niedalekich stron....30 km od Ostrowca na północ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej latam na polach pomiędzy Regułami a Pęcicami, jeśli nie sam to z bratem latamy. Jest tu dużo otwartej przestrzeni. Czasem się też pojawiają inne osoby z modelami.

można prosić o dokładniejszą lokalizacje tej miejscówki np linka na maps.goolge.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przepraszam za poślizg czasowy...jakoś tak wyszło.

Obiecana fotka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f38fbc1d8aa94c92.html

 

Co do kamerki to sam się nad tym zastanawiałem, ale po rozebraniu jej stwierdzam że jedyne co można tu zrobić to wyjąć z niej wbudowaną baterię.

Przy takim rozwiązaniu można by wyprowadzić zasilanie do li-pola po przez złącze balansera.

Oryginalnie waga to 77g. ( sprawdzone), po wybudowaniu zasilania powinniśmy zejść do ok 50g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to jest zawsze jakaś alternatywa....tym bardziej że ja płaciłem niecałe 200 pln za kamerkę.

Co do kolorów to wydaje mi się że spore znaczenie ma pora dnia, zamieszczone filmiki były kręcone popołudniami. Co prawda gopro i aiptek to dwie różne technologie.

Poniżej filmik kręcony w pochmurny dzień ( tu akurat poszedłem na wysokość więc widowiskowość nie wielka)

 

Zobaczymy jak to bedzie wyglądało jak nadejdą ciepłe dni ;) na które czekam z niecierpliwością. Dziś próbowałem polatać ale po 20 min palce nie chciały mi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.