Skocz do zawartości

gdzie podpiąc ??


pyton

Rekomendowane odpowiedzi

witam;) mam pytanko do kolegów modelarzy.

Posiadam regulator z "bec"-em i nie wiem gdzie podpiąc pakiet napędzajacy silnik. do odpiornika czy w miejsce kanału bateri czy moze silnika ,zeby juz nie podpinac zasilania odbiornika. mam nadzieje ze nie zagmatwałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz akumulator. Z niego idą dwa kable, czerwony i czarny. Powinny być zakończone złączką. W regulatorze masz jeden przewód trójżyłowy. Podłączasz go do odbiornika. Te dwa kable wychodzące z regulatora, z tej samej strony co przewód trójżyłowy podłączasz do akumulatora. 3 kable z drugiej strony idą do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak: Silnik podłączasz do do regulator (3 oddzielne przewody),akumulator również do regulatora(2 przewody-czerwony i czarny). Zostają jeszcze 3 przewody połączone w jeden(biały, czerwony i czarny)- podłączasz je do odbiornika( do kanału na którym chcesz mieć obroty silnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, żeby nie zakładac następnego tematu, mam do was pytanie. Właśnie kupiłem regulator HK 20A i od niego odchodzą trzy przewody do podłączenia silnika. Są one koloru czarnego i podpisane: A, B i C. Który z nich co oznacza?

 

i jeszcze może ktoś mi powie w jaki sposób mocujecie te konektory gold na kabelkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia i kolory nie maja tu żadnego znaczenia. Po prostu podłączasz 3 przewody regulatora do 3 przewodów silnika. Jeśli silnik kręci się w złą stronę, zamieniasz 2 dowolne przewody.

 

Goldy do przewodów się lutuje :) i dla bezpieczeństwa zakłada koszulkę termokurczliwą.

 

Edit: No tak, 2 minuty za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.