Skocz do zawartości

Fms problem


fam0wned5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i chciałem nauczyć się latać na symulatorze fms

zainstalowałem wszystko poprawnie(a nie mam apki chciałem zobaczyć jak się lata później aparatura) i włączam grę , wybieram samolot i teksturę a ona miga mam taka kartę graficzna : http://allegro.pl/msi-geforcen260gtx-896-mb-ddr3-oc-overclock-i1355027658.html

co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj na fms, prawym przyciskiem myszy potem lewym właściwości, potem zakładka zgodność następnie zaznaczamy "uruchom ten program w trybie zgodności z:" i z tabeli "windows XP (service pack 3)" dodatkowo zaznacz "uruchom ten program jako administrator" > zastosuj i ok. powinno działać ;p jak coś to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jestem nowy na forum.

Gdy pobierałem FMS wyczytałem, że działa na Windowsach XP i starszych.

Po kilku próbach nie udało mi się go odpalić na "siódemce". I może to nie zależeć od karty graficznej. Na Xp działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam takie pytanie

Mam futabe 4ch i przewód usb z alegro lub ebay nie pamiętam ale na windowsie 7 by najmniej u mnie nie działa (chyba interfejs) bo jak podłącze pada to wszystko działa bez problemu no ale na padzie a nie na apce.

Macie jakąś rade czy może interfejs poszedł z dymem,leżał tak ok 1,5 roku nie używany a może jakieś sterowniki są potrzebne bo nie pamiętam czy jakaś płyta była w zestawie do tego przewodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start/Urządzenia i drukarki/ PPM na swoim urządzeniu i: Ustawienia kontrolerów gier/ Zaawansowane i ustaw sobie preferowane urządzenie do współpracy ze starszymi programami

 

PPM - prawy przycisk myszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam problem z FMS na windows 7, podczas uruchamiania programu pojawia się komunikat "D3DRM.dll is not loaded." Jest jeszcze jeden problem, podczas instalowania PPJoySetup pojawia się komunikat "Error instaling new device drivers. PPJoy will not be operational. You will need manually instal the device drivers." czyli Błąd instalacji nowych sterowników urządzeń. PPJoy nie będzie działał. Będziesz musiał ręcznie zainstalować sterowniki urządzeń.

Skąd pobrać te sterowniki?

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.