Skocz do zawartości

Nie cierpię frajerów


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Po co blokować ? Przecież ciągłe blokowanie tematów nic nie rozwiąże.

 

Raz prowadziłem pewną rozmowę z pewnym userem i pewien mod zablokował temat przez co sprawa nie została wyjaśniona do końca. Takie postępowanie nie jest odpowiednie , temat zamknać, owszem ale po zakończeniu sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Paweł , ja piany nie toczę, znam obu kolegów o których mowa w tym temacie bo w przeciwieństwie do Ciebie i innych wiem o kogo chodzi jednak nie dyskutuję na ten temat bo: jak by nie było są to moi koledzy i myślę że dojdzie do porozumienia a potem wszystko wróci do normy. Nie wydaję osądów , nie wnikam w Krzyśka krawaty itp. Pożyjemy zobaczymy. A pretendentów do krawata jest bardzo wielu ( nie chodzi o ten temat) ale mało mnie to rusza w tym momencie. Jeden z modów zwrócił się do mnie na GG o uzupełnienie profilu, rozumiem postanowienia regulaminu i dostosowałem się , szkoda że nie napisał tego samego do 150 innych lub nie potrafił tego wyegzekwować. Nie wiem . Sory za OT , a w tytułowej kwestii proponuję zaczekać a nie pisać po to zeby pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. :!: Oszustów, złodziei, naciągaczy, kombinatorów, spekulantów, frajerów nie cierpię,i moim zdaniem polskie prawo jest dla takich z łagodne. :evil:

Osa rozwiązywałem kilka razy podobne problemy i zawsze wychodziło mi że aby dopiąć swego trzeba być natrętnymi wrednym pisać e-mail,smessy, PW, na gg, skypa dzwonić czasami o 24. Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa rozwiązywałem kilka razy podobne problemy i zawsze wychodziło mi że aby dopiąć swego trzeba być natrętnymi wrednym pisać e-mail,smessy, PW, na gg, skypa dzwonić czasami o 24. Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu.

Ująłeś mnie tym Jędrula za serce. Pamiętasz mnie i nasze lipcowe "transakcje" ? Byłeś bardzo oszczędny w komunikacji jak pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety bydło jest wszędzie, wygląda na to że również pośród nas ....niestety.

Z Pastucha elektrycznego jakiego trza po garbie polecieć, może się nauczy......

Chociaż po przemyśleniu chyba to nic nie da - to kwestia charakteru. A mądre powiedzenie mówi że z g...na bata nie ukręcisz......

Osa mimo wszystko mam nadzieję że sprawa jakoś pozytywnie się rozwiąże!

PS. Utopia - w pełnej rozciągłości popieram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Pianka znowu do "białości" ubita, a "przestępca" w dalszym ciągu nieznany!

Krzysiu poprawił, to co wypadało i dzięki mu za to. /Kto dał Ci ten krawacik nie wiem i ja w tej chwili natychmist bym Ci go zdjął/. Wojtek był cały "za", a nawet "przeciw", bo jak niżej zauważono, trzeba by cały tutejszy reg. do spodu zniwelować, a wszystkich aktualnych modów na zielona trawkę posłać, aby dobrze się komponowała z ich "naturalną zielonością".

I tylko gdzieś tam w najgłębszym zakamarku mej "polskiej duszy" kołacze się pytanie: czy aby tych problemów, wątpliwości, niedomówień, oskarżeń i odsądzania od czci wszelakiej nie powinno się toczyć na tym innym, jakże nam bliskim, a zarazem tak troszkę innnym, z założenia, forum modelarskim? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

 

piotrp

 

U mnie jesteś już w ignorowanych. Za delikatny jesteś na kontakty ze mną, muszę Cię chronić. Są takie momenty w życiu faceta że trzeba p... pięścią w stół. Ale to dotyczy facetów.

Śmierć frajerom.

sam miałem podobną sprawę w sumie z kolesiem mieszkającym niedaleko bo raptem 25 km ode mnie i chodziło o serwa GWS. kupiłem od niego na aukcji 4 serwa i wszystko pięknie do czasu jak paczka przyszła i sprawdzam je i co?.... 2 serwa szlak fertik... nie chodzą... dzwonie raz ... drugi... trzeci ... i co frajer... nie odbiera w końcu po jakiś 2 tygodniach dzwonienia i pisania maili wsiadłem z kumplem ( dwóch świrów w glanach z białymi sznurówkami... wiadomo o kogo chodzi) do busa i pojechałem do frajera... jakże był zdziwiony ze ktoś go odwiedza... i upomina się o swoją kasę ... koleś oddał pieniądze i dostał towar z powrotem i błagał żeby nie mówić nic mamie... wniosek jeden... nie załatwiam od tego czasu interesów z dzieciakami i frajerami.

 

pozdrawiam i życzę owocnego załatwienia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

...... nie powinno się toczyć na tym innym, jakże nam bliskim, a zarazem tak troszkę innnym, z założenia, forum modelarskim? :P

 

No chyba jednak nie powinno się toczyć na "tym innym jakże bliskim" a dla pewnych osób bardzo dalekim forum wręcz powiedziałbym że dla niektórych nieosiągalnym. Jeżeli Marku pijesz do "forum tabu" w którym również uczestnicze to zupełnie nietrafiony post z Twojej strony. Innym dlaczego? Bo regulamin ma 10 linijek? Bo wszyscy aktywni userzy przestrzegają jego zapisów? Bo w tematach jest merytorycznie? Bardzo proszę o odpowiedź Marku w tej sprawie na PW. A wracając do tematu, rozmowa toczy się tu i teraz a nie na innym , bliskim czy dalekim forum.

Tamten kolega nie odpowiada z bardzo prostej przyczyny- uczy się od poniedziałku do piatku i nie ma dostępu do netu.

 

Albo mi się wydaje albo są robione tu wycieczki osobiste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I tylko gdzieś tam w najgłębszym zakamarku mej "polskiej duszy" kołacze się pytanie: czy aby tych problemów, wątpliwości, niedomówień, oskarżeń i odsądzania od czci wszelakiej nie powinno się toczyć na tym innym, jakże nam bliskim, a zarazem tak troszkę innnym, z założenia, forum modelarskim?

Marku zgodzę się tutaj z tym co napisałeś a ja pozwoliłem sobie zacytować powyżej (przepraszam, że bez Twojej zgody).

Wiesz dlaczego tego typu postów nie ma na tym czy tych innych forach (może nie wszystkich)? Bo tam ludzie się szanują i są wobec siebie lojalni, nie ma lepszych i lepsiejszych, nie ma znaczenia jaki masz kolor: zielony, niebieski, czerwony, żółty czy fioletowy. Poprostu się szanujemy i staramy się przestrzegać prostej zasady nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.

Ten jeden zapis w regulaminie zastępuje kilkanaście innych linijek teklstu.

A oszustów powinno się publicznie nagłaśniać.

Pozostanie tylko teraz pytanie: kiedy Jedrula wyjaśniłby sprawę gdyby nie nagłośnienie na tym forum tego tematu.

Ewentualną dalszą rozmowę proponuję przenieść na PW aby nie naruszać regulaminu tego jakże bliskiego a zarazem innego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.