Skocz do zawartości

Rodzynek NIE z Allegro..


Rekomendowane odpowiedzi

To że na Allegro trafiają się "rodzynki" wcale mnie nie dziwi, część sprzedających to zwykli naciągacze :evil: , część po prostu nie wie co sprzedaje... :roll: ale jak wytłumaczyć takie kwiatki:

 

Kwiatek

 

opis nieprecyzyjny (nie podano że to do sil. szczotkowych), cena w pierwszym lepszym wygoglowanym sklepie 23 $ a tu... :!: :!: :crazy: :!: :!:

 

Ten kwiatek też dobry - LiPol kolekcjonerski chyba ... :crazy: :crazy: :rotfl: :crazy: :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak w sklepach koło mnie. Kto się orientuje w problemie to nie da się zrobić w balona.

 

Pepsi 2l- 4.69zł

pepsi 2l + 0.5l gratis! - 5.49zł

 

Sok tymbark 1l pomarańczowy- 3.69zł

Sok tymbark 1l + 0.5l gratis! pomarańczowy- 4.39zł

 

Kto ma rozum niechaj czyta :) A reszta niech kupuje z myślą że dostała coś za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak w sklepach koło mnie. Kto się orientuje w problemie to nie da się zrobić w balona.

 

Pepsi 2l- 4.69zł

pepsi 2l + 0.5l gratis! - 5.49zł

 

Sok tymbark 1l pomarańczowy- 3.69zł

Sok tymbark 1l + 0.5l gratis! pomarańczowy- 4.39zł

 

Kto ma rozum niechaj czyta :) A reszta niech kupuje z myślą że dostała coś za darmo.

Ale za te 80 groszy pepsi 0.5 l nie kupisz:) Więc pewnego rodzaju gratis masz ;p Nie dosłowny, ale jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.