Skocz do zawartości

DVD-Lehrte 2008 +EXFC 2007 do sciagniecia


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jest taki klub modelarzy na ognistej wyspie Islandii, nazwyają się Su?urnesja R/C Club, swoje lotnisko modelarskie mają rzut beretem od miedzynarodowego lotniska w Keflavik Airport BIKF.

Prężnie działają, można conieco podpatrzeć na ich stronie http://www.modelflug.net

Lotnisko marzenie, dwa pasy asfaltowe, dwa trawiaste i bajorko do wodnolotów.

 

Dołączona grafika

 

Ale my tu nie o tym, mają kilka fajnych filmów, w sumie to relacje ze spotkań, ale jest na czym oko zawiesić.

http://www.modelflug.net/video/

Na filmach pojawia się niezły model, akrobat z silnikiem turbo-propp :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noker, Z tym jednoczesnym pobiraniem nie jest tak. Pliki złożone na serwerze bezpłatnie, tj. z limitem wagi, można pobierać tylko pojedynczo, niezależnie od ilości uruchomionych przeglądarek. To nie typ przeglądarki jest sprawdzany na serwerze, a numer IP komputera ściągającego. Mówiac inaczej serwer widzi tylko komputer ciągnący, a nie wie jakim programem. (dotyczy to wszystkich serwerów (m.in. Megauplode, Fileserwe, Uplodserve, Rapidshare i.in.). Widzi tylko jeden adres niezależny od uruchominej przeglądarki. pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan, nie widziałem Cię żebyś stał mi za plecami jak to robiłem.

Owszem Megauplode, Fileserwe, Uplodserve, Rapidshare i.in. tak działają, ale ja pisałem o filmach na serwisie uloz.to na którym owe się znajdują.

 

Jestem w pełni świadomy tego co robiłem i tego co napisałem.

 

Zresztą zerknij:

Opera, Google Chrome i IE8

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.