Skocz do zawartości

Whisper Spirit by Elektron


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłęm dziury na chłodzenie oraz dolot z pleksi... Z racji tego ze silnik jest zabudowany od tyłu wręgą (aby pakiet go nie zmiażdżył) to nie miał wogołe opływu powietrza, po locie było czuć jak bardzo dostał w palnik.... Mam nadzieję, że to co zrobiłem pomoże w chłodzeniu, proszę o komentarz czy zrobiłem to prawidłowo (może na fotkach tego nie widać ale dolot jest z jednej strony a z drugiej jest goła nie osłonięta dziura):

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda w locie !! :) Kiedy wspólne latanie ? masz jakis filmik z lotów ?

Filmiku nie ma :? może niebawem a latanie wspólne chętnie tylko gdzie :?: może na zboczach pradoliny Wisły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pięknie wygląda w locie !! :) Kiedy wspólne latanie ? masz jakis filmik z lotów ?

tu jest w drugiej części filmu

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=DcIFGwWZtg8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krzysztof, a co to za skrzydełko jest? Jaki profil, rozpiętość, ustarzenie? Napisz może coś więcej o tym "składaku". Jestem ciekawy bo też mam taki kadłubik do zagospodarowania a bardzo podoba mi się Twój i chętnie skorzystałbym z Twoich doświadczeń. Model, jak widzę na filmie, lata wyśmienicie. Gratulacje;-)

PS

Może opiszesz model w nowym wątku żeby tu elektronowi nie bałaganić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam skrzydla szybowcowe styro fornir ,nie wiem jaki too profil ale raczej na zbocze .

Zainspirowany tym tematem postanowilem rowniez cos takiego zlozyc,tak wiec kupilem kadlub fuksa.

To bedzie moj pierwszy szybowiec wiec prosze o porady .

 

Planowane wyposazenie:

-silnik emax 2220/07

-regulator turnigy sentry 40a

-serwa tower pro sg 91r 1/2metal

-odbiornik Turnigy

 

 

Glownym problemem jest krawedz splywu ,jedno skrzydlo jest zeszlifowane na ostro przez cosie wyszczerbia balsa ,

podajcie propozycje jak to ma poprawnie wygladac

 

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

tak wyglada po wstepnym zlozeniu

 

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.