Skocz do zawartości

Samolot bez lotek


radzik1e

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja polecam wicherka w wersji 10, lata praktycznie sam,model nie ma lotek,sterowanie ,to tylko wysokość i kierunek,według mnie dobry do nauki.Zaraz pewnie będzie w temacie:

''Po co budować taką starą konstrukcje ,jest wiele lepiej latających itd" ale wedlug mnie jak wicherek jest dobrze zbudowany,wdg planow itd, to bedzie latał b. fajnie ,pozatym jest łatwy w budowie.

A jeszcze jeden modelik,depronowy- Zefirek.

Model banalny w budowie , podobno lata bardzo fajnie ,same dobre opinie na jego temat.

Niestety sam nie zbudowalem go nigdy,ale na forum jest duuzo pozytywnych opini o tym samolocie :)

 

A tak poza tym,to ja nie wiem,co raz to więcej 'młodych' (oczywiscie nic do nich nie mam ,bo sam należę do 'młodocianych' ;) ) rejestruje się na forum,nic samemu nie znajdzie ,tylko od razu do 'Od czego zacząć ' i pyta :D

Jak byś trochę poszukał,to na pewno znalazł byś coś odpowiedniego dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie rozumieć planów zefirka to ja nie wiem. Mój kolega który o samolotach wie tylko tyle że mają skrzydła i latają zbudował ten model. Przyłoż się trochę a wszystko zrozumiesz. Analiza planów to podstawa ;) i powodzenia w wyborze modelu. Oczywiście jestem za wicherkiem 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.